Vandzenes tautas nams

Vadītāja: Dace Jankevica
Adrese: Tautas nams, Vandzenes pagasts, Talsu novads, LV-3281
Tālrunis: 26162278
E–pasts:  dace.jankevica@talsi.lv

Darba laiks: darba dienās 9.00 –12.00, 15.00– 20.00

vandzenestn


Vandzenes tautas nams ir Talsu novada pašvaldības iestāde, kas īsteno valsts un pašvaldības kultūrpolitiku: rūpējas par kultūru, sekmē tradicionālo kultūras vērtību saglabāšanu un tautas jaunrades attīstību savā teritoriālajā pārvaldē.
Gadiem ritot, Tautas nams savā darbībā turpina veidot daudzveidīgu un kvalitatīvu kultūras piedāvājumu atbilstoši savas teritorijas visu paaudžu un sociālo grupu iedzīvotājiem, uzturēt un izkopt pilsoniskās kultūras daudzveidību, nodrošināt nacionālās un vietējās kultūras vērtību un tradīciju pārmantošanu, veidot labvēlīgu vidi jaunradei, sociālajai līdzdalībai un mūžizglītības procesam savā pagastā. Regulāri tiek meklēti jauninājumi pasākumos.
Šeit darbojas sieviešu vokālais ansamblis “Madaras”, sieviešu koris “Dīva”,  vidējās paaudzes deju kolektīvs “Krepliņi”, senioru ansamblis “Ozolzeme”, sieviešu aerobikas deju grupa “Afrodītes”, bērnu vokālais ansamblis, teātra kopa, popgrupa “Zemenītes”, pieejamas arī vidējas intensitātes aerobikas nodarbības.
Vandzenes Tautas nama telpās ir iespējams rīkot dažāda veida pasākumus: pieejama lielā zāle, mazā zāle, ir skaņas un gaismu sistēmas.