Filma “ROBEŽU GŪSTĀ” un tikšanās ar ekspedīcijas dalībniekiem

Sandija Semjonova filma ROBEŽU GŪSTĀ kinoteātrī “Auseklis” un tikšanās ar ekspedīcijas dalībniekiem Valdi Brantu un Emīlu Putniņu 20. augustā 18:00.

Sandija Semjonova jaunākajā filmā iemūžināts viens no lielākajiem un neprognozējamākajiem piedzīvojumiem mūžā. Ar veciem ugunsdzēsēju auto apbraukt pusi pasaules un atgriezties mājās. Un galvenajai varonei ugunsdzēsēju mašīnai mājas ir Talsos “Latvijas Lauksaimniecības muzejā”, kur to var aplūkot ikviens. Ceturtdienas vakarā 20. augustā pēc filmas seansa 18:00 ekspedīcijas dalībnieki Valdis Brants un Emīls Putniņš labprāt dalīsies savos piedzīvojumos ar ikvienu kino apmeklētāju.

Pieci kontinenti un piecas dažādas ekspedīcijas, cauri Tibetai uz Latīņameriku un prom uz Āfriku līdz pat Keiptaunai. Šķiet mūs nevarēs apturēt nekas, līdz mūsu ugunsdzēsēji tika nobloķēti uz Ķīnas un Vjetnamas robežas, vienā no visgrūtāk šķērsojamiem robežpunktiem pasaulē. Ekspedīcijas dalībnieki atgriežas Latvijā.
Pamest kādu, kas jau kļuvis par ģimenes locekli, nevar, jo savējos mēs nepametam. Pēc gandrīz astoņiem gadiem no Latvijas dodas glābšanas ekspedīcija ar mērķi ugunsdzēsēju nogādāt atpakaļ mājās. Šī tiek nosaukta par ugunsdzēsēja glābšanas operāciju…

Filmas treileris: https://youtu.be/cmLaTagatpw

Montāžas režija: Laura Rožkalne-Ozola un Toms Krauklis
Scenārijs: Sandijs Semjonovs