Muzikālās apvienības „Rāmi riti” tiešsaistes koncerts

Inese Kozuliņa un Ivars Štubis nāk pie Laucienes kultūras nama sekotājiem ar koncertprogrammu „Saules dziesmas” .
„Pavasara saulgrieži mūs ir iešūpojuši, daba mostas, arī mums radās sajūta par dziesmu programmu, kas mūs noskaņo uz sauli, vieglumu, prieku, darbīgumu, tai pat laikā vietu un laiku rodot arī sarunai ar dvēseli un ar Augstāko padomiņu,” stāsta Inese un Ivars.
Koncertā būs dzirdamas gan zināmas latviešu tautas dziesmas, gan tautasdziesmas ar Ineses Kozuliņas radītām oriģinālmelodijām.
Inese Kozuliņa ir grupas “Rāmi Riti” vokāls, dziesmu autore un kopā ar „Rāmi Riti” mūziķiem izdoti jau 3 dziesmu albumi. Šobrīd Ineses dvēseles instruments ir balss un kokle, šajos abos mūziķe rod visdziļāko sevis izpausmi mūzikā. Ivars Štubis ir „Rāmi Riti” ģitārists, tai pat laikā piedalās arī vairākos citos muzikālos projektos, rada arī savu mūziku, izdevis albumu „Dabas miers”; kā arī aranžē tautasdziesmas, pielāgojot tās tautas deju horeogrāfijām. Ivars ir dzimis un audzis Austrālijā, savā tēvu tēvu zemē sācis dzīvot pirms apmēram gada, un neskatoties uz šī laika nevienkāršo situāciju, turpina gan savu individuālo ceļu mūzikā, gan piedalās vairākos muzikālos projektos Latvijā.