Šausmu filmu vakars kinoteātrī “Auseklis”

6.septembrī kinoteātrī “Auseklis” šausmu filmu vakars. Stīvena Kinga romāna “Tas” (“It”’) ekranizācija 17:00 pirmā daļa un 19:30 otrā daļa.

Stīvena Kinga darbu ekranizāciju vilnis bango jau vairākus gadus un negrasās apstāties — šausmu meistars karjeras gaitā ir bijis un turpina būt ārkārtīgi ražīgs. Tā nu 2017.gadā skatītājus priecēja, bet Derijas bērnus terorizēja ļaunais klauns Penivaizs romāna “Tas” (“It”) ekranizācijas pirmajā daļā — tā kā romāns ir vairāk nekā tūkstoš lappušu garš, tas tika sašķelts uz pusēm pienācīgas stāsta izstāstīšanas nolūkos.  Endija Mušeti režisētā filma kļuva par Kingamānijas perioda visaugstāko punktu un nopelnīja visu pasaules naudu.

Atsvaidzināsim atmiņā to, kādus nedarbus Penivaizs sastrādāja pirmajā filmā.

Derija ir nomaļa mazpilsēta, kurā ik pa laikam notiek šausminoši un neizskaidrojami noziegumi – pazūd bērni, kuru mirstīgās atliekas pēcāk tiek atrastas sakropļotas. Septiņu draugu grupiņa, kurus citi bērni atstūmuši, bezbailīgi stājas pretī šaušalīgākajam briesmonim, kādu vien spēj iztēloties – klaunam Penivaizam – noslēpumainam aizvēsturiskam radījumam, kas nogalinājis bērnus jau gadsimtiem ilgi.

https://www.youtube.com/watch?v=Vx1dOIxS4dI&feature=youtu.be

Tajā pašā vakarā uzreiz arī tiksimies otrās daļas pirmizrādē! Pirmajā filmā sastaptie Neveiksminieku klubiņa bērni nu būs pieauguši un ieguvuši aktieru Džeimsa MakavojaDžesikas ČasteinasBila Heidera un citu aprises, bet ļaunums un Penivaizs neguļ, gatavojot jaunas šausmas. Vai neveiksminiekiem izdosies viņu beidzot sakaut? Cīņa nebūs viegla un pilnīgi noteikti ne īsa — otrā daļa mūs biedēs veselu 2 stundu un 45 minūšu garumā…

Ir pagājuši 27 gadi, kopš Neveiksminieku klubiņš uzveica Penivaizu. Neveiksminieki nu ir pieauguši, un viņu ceļi ir šķīrušies. Taču Derijā atkal sāk pazust bērni, tādēļ Maiks, vienīgais, kurš palicis dzimtajā mazpilsētā, ataicina bērnības draugus uz mājām. Viņiem būs jāpārvar savas dziļākās bailes, lai iznīcinātu slepkavīgo klaunu Penivaizu reizi par visām reizēm…

https://www.youtube.com/watch?v=fJQBrlJF4j4&feature=youtu.be

Izmantoti kinokults.lv materiāli.

Māra Cēbere
Talsu Tautas nama kino daļas vadītāja
26424290