Vivus.lv MTB Maratona 2020 1.posma sacensības

Svētdien, 5. jūlijā, Talsu novada Kamparkalnā notiks Vivus.lv MTB Maratona 2020 pirmais šā gada posms. Velosportisti un aktīvie kalnu divriteņu sporta entuziasti dosies HRX maratona un “Latvijas Valsts Meži” pusmaratona distancēs, tikmēr jaunākie braucēji izkops savas velo prasmes Baltais Pusaudžu distancē.

Sacensību dalībniekiem reģistrācija uz vietas un numuru izņemšana sāksies plkst. 9:30. Pirmie trasē dosies Baltais Pusaudžu distances braucēji, aptuveni plkst. 11:15, kam uzreiz sekos HRX maratona distances sportisti. Viskuplāk pārstāvētās “Latvijas Valsts Meži” pusmaratona distances dalībnieki trasē dosies, aptuveni plkst. 13:00. Sīkāk ar dienas kartību var iepazīties sacensību mājaslapā http://www.mtb-maratons.lv

Vivus.lv MTB Maratons ir Normāls MTB maratons Latvijas un Igaunijas mežos, kas piedāvā dalībniekiem iespēju būt dabā maratona vai pusmaratona distancēs jau 14 gadus. Šogad Vivus.lv MTB Maratons norisinās 7. posmos Latvijā un Igaunijā.

Sacensību organizatoriem rīkojoties atbildīgi un ievērojot Latvijas valdības noteiktos drošības pasākumus, kas nepieciešami koronavīrusa izplatības risku mazināšanai, Vivus.lv MTB maratons sacensībās tiks nodrošināti valstī noteiktie pulcēšanās ierobežojumi un higiēnas prasības. Kā arī Vivus.lv MTB maratons organizatori lūdz sacensību dalībniekiem un līdzjutējiem būt atbildīgiem un ievērot valstī noteiktos drošības pasākumus.

Vivus.lv MTB Maratons 2020 nākamie posmi:
26. jūlijā – Alūksne
09. augustā – Cēsīs
23. augustā – Plaviņās
12. septembrī – MTB 100 – Apē (LV) / Vastse Roosa (EE)
3. oktobrī – Baldonē
17. oktobrī – Tukumā