Zīmē un laimē braucienu ar rallija ekipāžu!

Talsu novads ar rallija organizatoriem SIA „RA EVENTS” gatavojas 2. jūlijā ralliju sagaidīt Talsos un piedāvā 1.-9.klašu izglītības iestāžu audzēkņiem piedalīties zīmēšanas konkursā „Mans rallija mašīnas modelis”. Tā ir iespēja ar savu radošumu izcīnīt galveno balvu – braucienu divām personām ar rallija ekipāžu.

Konkursam darbu var iesūtīt no 1. maija līdz 31. maijam e-pastā info@talsi.lv ar norādi „Rallija konkursam” un minot dalībnieka vārdu, uzvārdu, izglītības iestādi, klasi, kontakttālruni.

Konkursa galvenās balvas uzvarētāju noteiks rallija organizatori SIA „RA EVENTS”, bet desmit veicināšanas balvas pasniegs Talsu novads.

Lai piedalītos zīmēšanas konkursā, tās dalībnieki (t.sk. dalībnieka vecāki, aizbildņi, pedagogi) ir aicināti iepazīties ar konkursa noteikumiem, kas ir svarīga un neatņemama konkursa sastāvdaļa.

Informējam, ka rallija norises laikā tās organizatoriem un dalībniekiem ir jāievēro epidemioloģiskās drošības pasākumi. Lai novērstu iespējamos veselības riskus, konkursa galvenās balvas ieguvējam un tā pavadošajai personai, ņemot vērā valstī noteiktos drošības pasākumus un epidemioloģisko situāciju, var tikt noteikts ievērot prasības, kas apliecinātu personas veselības stāvokli (Covid-19 testa veikšana u.c.).

Dana Felkere-Bērziņa