Ziņas

Atbalsts Ukrainai
12. janvāris 2023

Zemessardzes 46. kājnieku bataljons nogādā Zviedrijas sarūpēto humāno palīdzību kara bēgļiem

10. janvārī Zemessardzes 46. kājnieku bataljons nogādāja Talsu novada Laucienes pagasta pansionātā „Lauciene” un Virbu pagasta Ukrainas kara bēgļu pagaidu mītnē Zviedrijas labdarības organizāciju sarūpēto humāno palīdzību.

Atbalsts Ukrainai
12. janvāris 2023

Ar sveču liesmām uzcelsim Gaismas pili Ukrainai

Aicinām amatiermākslas kolektīvu dalībniekus līdz 18. janvārim uz mēģinājumu paņemt līdzi sveces un ziedot tās simboliskas gaismas pils tapšanai. Sadarbībā ar Talsu novada pašvaldības Kultūras un sporta attīstības nodaļu sveces tiks nogādātas Rīgā, biedrībā "Tavi draugi", kur tās pārtaps ierakumu svecēs un tiks nogādātas Ukrainas aizstāvjiem.

Atbalsts Ukrainai
5. janvāris 2023

Talsu novada iedzīvotāju ziedojumi devušies uz Čortkivu, Ukrainā

Trešdien, 4. janvārī, uz Ukrainu devās Talsu novada pašvaldības, uzņēmēju un iedzīvotāju sarūpētā humānās palīdzības krava – elektrības ģeneratori, siltas drēbes, segas un apavi, kā arī citas ziemas periodam noderīgas lietas. Ziedojumu transportēšanu no Ģibuļu pagasta pārvaldes ēkas veica labdarības organizācija „Tavi draugi”.

Talsi
28. decembris 2022

Cieņā pret Ukrainas kara bēgļiem Talsos nebūs Jaungada salūta

Lai ar kara artilērijai līdzīgiem trokšņiem emocionāli netraumētu Ukrainas kara bēgļus Latvijā, izskanējis aicinājums pašvaldībām nerīkot salūtu, kā arī privātpersonām savu māju pagalmos nešaut gaisā petardes. Tas nav liegums, bet gan cilvēcisks lūgums. Svētku sajūtu aicinām gūt Talsu pilsētas laukumā – 31. decembrī no plkst. 23.30 plānota svētku programma un Jaunā gada sagaidīšana kopā ar grupu „Credo”, atskatoties uz aizvadīto gadu Lielajā ekrānā.

Atbalsts Ukrainai
23. decembris 2022

Patiess prieks ukraiņu bērnu acīs!

Sirsnīgs paldies ikvienam, kurš iesaistījās Talsu novada pašvaldības centrālās administrācijas rīkotajā labdarības akcijā, sarūpējot svētku dāvanas ukraiņu bērniem. Kopumā 45 dāvanas tika sarūpētas sadarbībā ar Talsu Komersantu kluba, pašvaldības darbinieku un deputātu atbalstu. Gaisā virmo sajūta, ka mums apkārt ir daudz brīnišķīgu cilvēku, kuri dara savu darbu sirds vadīti.

Atbalsts Ukrainai
13. decembris 2022

Labdarības maratonā „Dod pieci!” Toms Grēviņš skries arī Talsos

Šī gada labdarības maratons „Dod pieci!”, solidarizējoties ar ukraiņu tautu, aicina atbalstīt Latvijā nonākušos ukraiņu bērnus. Savu artavu šogad labdarības maratonā „Dod pieci!” sniegs arī tā aizsācējs Latvijā DJ Toms Grēviņš, kurš turpinās pērn aizsākto tradīciju un kļūs par skrienošo DJ, tādējādi nesot „Dod pieci!” vēsti uz Latvijas reģioniem, katru dienu visu labdarības maratona laiku skrienot reālu maratonu.

1 2 3 no 12