Ziņas

Atbalsts Ukrainai
22. septembris 2022

Atsākas Latvijas rokdarbnieku darinājumu akcija „Adījumi” Ukrainas atbalstam

Līdz 23. oktobrim visās Latvijas Pasta nodaļās bez maksas var nodot 37.–45. izmēra vilnas zeķes Ukrainas aizstāvjiem. Ziedojumi tālāk sadarbībā ar biedrību Tavi draugi tiks nogādāti Ukrainā.

Atbalsts Ukrainai
17. augusts 2022

Noslēgusies vasaras nometne bērniem un jauniešiem no Čortkivas Ukrainā

Organizatori atzīst, ka nometnes pēdējais rīts bijis emocijām piesātināts, atvadoties no dalībniekiem un vēlot drošu un veiksmīgu ceļu mājup.

Atbalsts Ukrainai
16. augusts 2022

Izveidots portāls majasbegliem.lv, lai palīdzētu bēgļiem no Ukrainas atrast mājokli Latvijā

Kustība „Gribu palīdzēt bēgļiem” izveidojusi portālu un aicina pieteikt mājokļus, kuri pieejami Ukrainas cilvēkiem īrei vai bez maksas. Tāpat portālā ir informācija par pieejamo finansiālo palīdzību gan īrniekiem, gan cilvēkiem, kuri piedāvā mājokli bez maksas, kā arī īres līguma paraugs sadaļā „Padomi un vadlīnijas”. Visi materiāli sagatavoti latviešu un ukraiņu valodā.

Atbalsts Ukrainai
9. augusts 2022

Parakstīts starptautiskās sadarbības līgums starp Talsu novada pašvaldību un Čortkivas pilsētu Ukrainā

Sadarbības līgums noslēgts ar mērķi sniegt atbalstu ukraiņu draugiem, it īpaši bērniem: šobrīd 24 Čortkivas bērni vecumā no 12 līdz 15 gadiem piedalās biedrības „SK Lauciene” organizētajā nometnē Laucienē. Nometnē piedalās bērni, kuru tēti šobrīd atrodas Ukrainas kara aktīvajā zonā un aizstāv savu dzimteni.

Atbalsts Ukrainai
31. maijs 2022

Pagarināts atbalsta sniegšanas periods daļai Ukrainas civiliedzīvotāju

Saeima pagarinājusi atbalsta sniegšanas periodu Ukrainas civiliedzīvotājiem, kas atbalstam pieteikušies līdz š. g. 24. maijam (ieskaitot), to saņem vai atbalsta periods drīzumā beigsies, primāri sniedzamo atbalstu — izmitināšanu un/vai pārtiku – papildus nodrošinot vēl 30 dienas, taču kopā ne vairāk kā 120 dienas. Izveidots arī speciāls tiešsaistes rīks iedzīvotājiem, kuri gatavi piedāvāt mājokli Ukrainas civiliedzīvotāju izmitināšanai.

Atbalsts Ukrainai
31. maijs 2022

Ukraiņu ģimenes Talsu novadā iepazīst Latvijas dabu un izbauda mieru

Talsu novada Sociālais dienests sadarbībā ar dabas pazinēju Kalvi Kalniņu 30. maija pēcpusdienā kopā ar 25 ukraiņiem, kuri patvērumu šobrīd raduši Talsu novadā, devās vairāk kā 8 km garā pārgājienā Spāres mežos.

1 2 3 no 10