Atbalsts Ukrainai
nometne-ukrainiem

Otrdien, 16. augustā, noslēgusies vasaras nometne bērniem un jauniešiem no Čortkivas, Ukrainā. Kā ziņo nometnes organizatori, biedrība SK Lauciene, tad nometnes pēdējais rīts bijis emocijām piesātināts, atvadoties no dalībniekiem un vēlot drošu un veiksmīgu ceļu mājup.

Organizatori atzīst, ka pagājušas trīs ļoti darbīgas nedēļas, lai varētu sagatavoties un uzņemt viesus, kā arī pateicas visiem, kuri piedalījās prieka, miera un mīlestības radīšanā. Neaizmirstamās un ļoti emocionālās deviņās dienās piedzīvots, kā bērni atver savu iekšējo pasauli, dalās savās sajūtās, alkst mīlestību un klusu/mierīgu naktsmieru, kur prieku rada pat mums visierastākā laivošana, pelde jūrā, dejas, dziesmas un apskāvieni. Būsim pateicīgi par to kas mums katram ir dots, izrādām cieņu un mīlestību viens pret otru. Reizēm ir vērts uz dzīvi paskatīties caur bērna acīm sajust to neviltoto prieku par mums tik šķietamajiem niekiem, bet tur slēpjas patiesā dzīves vērtība un jēga.

Nometnes rīkotāji saka paldies Talsu novada pašvaldībai, Sandrai Pētersonei, Dainim Karolam, Danai Vecmanei, Jānim Pauliņam, Kalvim Kalniņam, Elvai Zemītei, Evitai Šmithenai, Visvaldim Vismanim, Lolitai Šnikvaldei, Madarai Vīķei, Evijai Ozolai, Aldim Denčikam, Rideļu dzirnavām un tās īpašniekiem, Atpūtas vietai „Vēži” un Andai Grenevicai, Klaunu muzejam, Latvijas Lauksaimniecības muzejam, Ivetai Kālbergai un deju kolektīvam „Austris” , šoferīšiem Ainaram un Aivim, Dainai Krastiņai, Evijai Sporānei un Inesei Bočkorei, Valentīnai Kuzņecovai, Laucienes pamatskolai un cītīgajiem darbiniekiem, īpašs Laucienes pamatskolas pavārēm Inārai, Dacei un Marijai par smago darbu un, pēc bērnu sacītā, ļoti gardajām maltītēm.

Nometnes vadītāja Luīze Vecmane un nometnes organizators, biedrības SK Lauciene un Sporta centra „Lauciene” vadītājs Normunds Krūze novēl – par mieru pasaulē!