Biedrība „Talsu rajona partnerība” aicina uz semināru „Personiskā jeb organizācijas stāsta veidošana”

7. aprīlis 2021

Biedrība „Talsu rajona partnerība” 2021. gada 9. aprīlī 10.00 – 14.00 aicina uz bezmaksas tiešsaistes semināru „Personiskā jeb organizācijas zīmola stāsta veidošana”.

Semināra mērķis: sniegt zināšanas un padomus personiskā un organizācijas zīmola veidošanā – gan par stāsta veidošanu, gan vizuālajiem elementiem, gan arī platformām, kur veidot, piemēram, vizuālo stāstu. Būs arī padomi, kā izmantot video un audio zīmola stāsta veidošanai digitālajā vidē. Seminārā būs arī praktiska darbošanās.

Semināra programma:
1. Kādēļ jādomā par personīgo zīmolu?
2. Soļi ceļā uz personīgo zīmolu
3. Zīmola stāsts
4. Zīmola vizuālais stāsts (arī platformas, kurās veidot savu stāstu)
5. Kā zīmola stāsts atšķiras dažādās digitālās komunikācijas platformās?
6. Video nozīmīgums digitālās komunikācijas stāstā.
7. Audio rīki zīmola stāsta veidošanai digitālajā vidē.

Semināra norises vieta: zoom.us platforma. Pieteikšanās saite tiks nosūtīta katram individuāli un būs pieejama arī biedrības mājas lapā www.talsupartneriba.lv. Seminārs ir bezmaksas un to organizē biedrība “Talsu rajona partnerība”, finansē Eiropas lauksaimniecības fonds lauku attīstībai (ELFLA). Seminārs tiek ierakstīts.

Semināru vadīs Kristīne Tjarve, izglītības zinātņu maģistre, komunikācijas nozares praktiķe ar vairāk nekā 16 gadu pieredzi dažādās nozarēs, uzņēmuma “C SMART” vadītāja. Vairāku Latvijas izglītības iestāžu mācībspēks. Kristīne ir pārliecināta, ka mūžizglītībai ir liela vērtība, tādēļ
nepārtraukti pilnveido savas zināšanas un prasmes un labprāt ar lielu degsmi dalās pieredzē ar citiem.
Pieteikšanās saite: https://ej.uz/perszimols2021 vai Lolita Muceniece, mob.t. 22328884, e-pasts: talsu.partneriba@inbox.lv