Aicinām pieteikties amatniekus un tirgotājus tirdzniecībai Dižmāras gadatirgū

Sestdien, 17.augustā, Talsos norisināsies tradicionālais Dižmāras gadatirgus – šogad veltīts garšaugiem, to daudzveidībai. DIŽMĀRAS TIRGUS LUSTES , bagātīga garšaugu buķete skatuves programmā “GARŠAUGU MAISĪJUMS LIELISKAI DIENAI” , DILLE IDILLE bērniem, “GARŠU LABORATORIJA” un citas aktivitātes sagaida Dižmāras gadatirgus tirgotājus un apmeklētājus.

Aicinām pieteikties amatniekus, ēdamu un neēdamu lietu tirgotājus tirdzniecībai Dižmāras gadatirgū no plkst.09:00 līdz 16:00, Talsu pilsētā.

PIESAKIES TIRDZNIECĪBAI aizpildot pieteikuma anketu elektroniski: https://forms.gle/vYPDpZoEA6froBHP7 līdz 5.augusta plkst.12:00.

Plašāka informācija pa tālruni: 29124752 vai rakstot e-pastā tirgotaji@talsi.lv

PASĀKUMA PROGRAMMA

TIRDZNIECĪBAS NOTEIKUMI

  • Apstiprinājums dalībai tiks nosūtīts elektroniski uz pieteikumā norādīto e-pastu.
  • Tirdzniecības atļauju tirgotājs saņem tirgus dienā, pasākuma vietā.
  • Tirgotājam ir jāmaksā pašvaldības nodeva saskaņā ar Talsu pilsētas domes saistošajiem noteikumiem Nr. 2 “Par Talsu novada pašvaldības nodevām” (skat. https://likumi.lv/ta/id/291655-par-talsu-novada-pasvaldibas-nodevam).
  • Vietu ierādīšana tirgus dienā no plkst.6.00-8:00.
  • Tirgotājs savus rekvizītus izliek stendā redzamā vietā.
  • Lai iebrauktu tirgus teritorijā, būs jāuzrāda organizatora sūtīta caurlaide, kura tiks nosūtīta uz Pieteikuma anketā norādīto e-pasta adresi pēc Talsu novada pašvaldības nodevas nomaksas.

 

Foto – http://porini-foto.lv/