Aleksandra Pelēča literārajai prēmijai apzinātas un izvirzītas 10 grāmatas

15. aprīlī, atzīmējot Aleksandra Pelēča (1920. gada 10. aprīlis – 1995. gada 12. oktobris) simto dzimšanas dienu, grāmatu un novada vēstures mīļotāji atkal tiksies, lai izceltu, suminātu un cildinātu Talsu pusei veltītas grāmatas un uzzinātu kārtējo Aleksandra Pelēča literārās prēmijas laureātu. Šobrīd apzināti un prēmijai tiek izvirzīti 2019. gadā izdoti darbi, kas ir cieši saistīti ar Talsu, Dundagas, Rojas un Mērsraga novadu kultūrvēsturisko dzīvi.

Ikviens tiek aicināts līdz 10. martam rakstiski ieteikt un iesniegt tos literāros darbus, kuri atbilst prēmijas nolikumam un kurus vēl nav izvirzījusi Talsu Galvenā bibliotēka, elektroniski iesūtot pieteikuma anketu uz Talsu Galvenās bibliotēkas e-pastu biblioteka@talsi.lv vai iesniedzot Pašvaldības Apmeklētāju pieņemšanas centrā (Kareivju ielā 7, Talsos).

Prēmijas nolikums un pieteikuma anketa pieejama bibliotēkas mājas lapā http://www.talsubiblioteka.lv/aleksandra-peleca-literara-premija/

Lasītāji par Aleksandra Pelēča literārajai prēmijai izvirzītajiem darbiem un saviem favorītiem varēs balsot no 12. marta līdz 12. aprīlim bibliotēkas mājas lapā www.talsubiblioteka.lv un www.talsi.lv, kā arī katrā Talsu, Rojas, Dundagas un Mērsraga novada bibliotēkā uz vietas.

Talsu Galvenā bibliotēka Aleksandra Pelēča literārajai prēmijai izvirzījusi grāmatas, kuras izdotas 2019. gadā: