Kinoteātris “Auseklis” darbu atsāks vasaras beigās

Ārkārtējā situācija valstī ir atcelta, bet joprojām jāievēro dažādi drošības pasākumi un ierobežojumi. Gan Talsu, gan pasaules pieredze rāda, ka kino baudīšanai kinoteātros ir izteikti sezonāls raksturs. Iestājoties siltam laikam, daudz labprātāk cilvēki uzturas brīvā dabā, nevis iekštelpās. Arī filmu veidotāji ar to rēķinās un filmu pirmizrādes vasarā neplāno.

Ņemot vērā esošo epidemioloģisko situāciju valstī, kinoteātris “Auseklis” durvis skatītājiem plāno atvērt vasaras izskaņā reizē ar kino industrijas atdzimšanu un jaunu filmu pirmizrādēm. Pagaidīsim līdz aizturētu elpu, vienā ritmā ar pārējo pasauli, varēsim baudīt jaunas lielajam ekrānam radītas filmas. Jau rudenī ceram tikties filmu seansos “Troļļi 2” un “Sūklis Bobs Kvadrātbiksis 3”, ar jaunākajām supervaroņu filmām “Brīnumsieviete 1984” un “Melnā atraitne”, kopā baidīsimies, skatoties šausmu filmu “Antebellum: izredzētā”, vai apjūsmosim Danielu Kreigu jaunākajā Džeimsa Bonda sērijā “No time to die”.

Vasaru veltīsim kinoteātra iekštelpu remontam un tiksimies sakoptāki, drošāki un ērtāki gan darbiniekiem, gan skatītājiem.

Māra Cēbere,
kinoteātra “Auseklis” vadītāja