Ziņas

Sabiedrības līdzdalība
1. jūnijs 2022

Makulatūras vākšanas konkursā Talsu novada izglītības iestādes iegūst godalgotas vietas visās vecuma grupās

Gandrīz 300 makulatūras konkursa „Palīdzēsim kokiem” dalībnieki pagājušajā nedēļā pulcējās skaistajā Rojas brīvdabas estrādē uz noslēguma pasākumu, lai saņemtu godam nopelnītās balvas. Un kā nu ne – kopā savāktas 188,32 tonnas makulatūras un tā izglābti 2646 koki! Talsu novads konkursā uzrādījis augstus rezultātus visās vecuma grupās, pirmsskolu grupā pat aizpildot visas trīs godalgotās vietas.

Laidze
12. maijs 2022

Turpina labiekārtot Laidzes ezera krastmalu

Ezera krastmala attīrīta no vecajiem pāļiem un laipām, ko paveica profesionāli nirēji no zemūdens niršanas kluba „Daivings.lv” un Laidzes pagasta pārvaldes darbinieki. No ezera tika izcelti četri kubikmetri baļķu un citas drazas. Tāpat drīzumā tiks uzstādītas norāžu zīmes, lai līdz Laidzes ezera krastmalai būtu vieglāk nokļūt.

Novadā
20. aprīlis 2022

Kvalitatīva riepu apsaimniekošana – kafijas tasītes cenā

Vidēji vienas riepas nodošana izmaksā tik, cik kafijas tasīte – aptuveni divus ar pusi eiro, taču šī summa atšķiras atkarībā no riepas veida. Šī maksa sevī ietver dabas resursu nodokli, uzglabāšanu, kā arī loģistikas izmaksas riepu nogādāšanai uz pārstrādes punktiem.

Laidze
1. marts 2022

Bezmaksas būvgružu nodošana poligonā „Janvāri”

No 28. februāra līdz 31. maijam poligonā „Janvāri” Laidzes pagastā varēs bez maksas nodot tīrus būvgružus bez piemaisījumiem – gāzbetonu, ķieģeļus un asfalta betonu.

Sociālā aizsardzība
14. februāris 2022

Arī šogad ieguldīs vides pieejamības uzlabošanā

Pagājušajā gadā vides pieejamība uzlabota Laidzes, Strazdes, Lībagu, Īves pagastā un Valdemārpilī, ieguldot 6110 eiro. Šajā gadā vides pieejamības aktivitātēm budžetā paredzēti 10 000 eiro.

Laidze
26. novembris 2021

Laidzes pagastā bojāts ielu apgaismojums

Šodien Laidzes pagasta centrā elektroenerģijas padeves pārrāvuma dēļ ir bojāts ielu apgaismojums. Tagad notiek remontdarbi, un apgaismojums tiks atjaunots, kolīdz tas būs tehniski iespējams. Atvainojamies par sagādātajām neērtībām!