Edgars Zelderis atsakās no deputāta pilnvarām

28. maijs 2020

27. maijā Talsu novada pašvaldībā saņemts domes deputāta Edgara Zeldera iesniegums, kurā lūgts izbeigt viņa deputāta pilnvaras, šo jautājumu izskatot 28. maija domes sēdē.

E. Zelderis savu lēmumu skaidroja publiskajā vidē.

“(..) Pārmaiņas šajā sarežģītajā laikā piedzīvo arī novada pašvaldība – pozitīvas vai negatīvas, to rādīs laiks… Mums katram dzīvē pienāk brīži, kad jāpieņem smagi lēmumi. (..) Pēc ilgām pārdomām esmu izlēmis nolikt Talsu novada domes deputāta pilnvaras. Pirms trīs gadiem, kad kļuvu par Talsu novada domes priekšsēdētāju, apzinājos, cik daudz tas prasīs no manis un kādu lielu atbildību uzņemos. Esmu no visas sirds bez apstājas strādājis un darījis visu iespējamo tikai jūsu, iedzīvotāju, labā.
Šāda lēmuma pieņemšana ir saistīta ar manu privāto dzīvi un personīgiem izaicinājumiem. Sirsnīgi pateicos visiem iedzīvotājiem, kas atbalstīja, bija saprotoši un vienmēr palīdzēja (..)
Partija “Mēs – Talsiem un novadam” turpinās darbu un būs vēl aktīvāka un spēcīgāka. (..) Es novēlu mums visiem būt vairāk saliedētiem un cienīt vienam otru, nestāvēt malā un palīdzēt, rūpīgi sekot līdzi pašvaldībā notiekošajam un neuzticēties tiem, kas ignorē likumus un domā tikai par sevi,” teikts E. Zeldera sociālajā kontā facebook.com.

Partija “Mēs – Talsiem un novadam” paziņojusi, ka E. Zeldera vietu domē ieņems Kalvis Kalniņš.

Inita Fedko