Ierobežo norēķināšanās laiku SIA „Maxima Latvija” kasēs

Talsu novada pašvaldība, SIA Talsu ūdens un SIA Talsu namsaimnieks iedzīvotājiem piedāvā iespēju norēķināties par nekustamā īpašuma nodokli un ikmēneša rēķiniem arī SIA Maxima Latvija kasēs. Covid-19 noteikto ierobežojumu dēļ, ir ierobežots ikdienas norēķinu laiks.

Ārkārtējās situācijas valstī un valdības ierobežojumu dēļ attiecībā uz veikalu noslodzi, SIA „Maxima Latvija” noteikusi, ka no 15. februāra līdz turpmākajiem paziņojumiem rēķinu apmaksu veikalu tīklā „Maxima” varēs veikt rīta stundās no 8.00 līdz 10.00 („Maxima” veikals „Jāņa centrā” Talsos apmeklētājiem pieejams no 9.00) un vakara stundās no 20.00 līdz 22.00. Tas nepieciešams, lai ierobežotu apmeklētāju plūsmu SIA „Maxima Latvija” veikalos.