Novadā Paziņojums

Paziņojums par detālplānojuma atcelšanu Laucienes pagastā

Talsu novada pašvaldība paziņo, ka saskaņā ar Talsu novada domes 2023. gada 28. februāra

„Par detālplānojuma nekustamajam īpašumam „Mīļie”, Laucienes pagastā, Talsu novadā”, atcelšanu” (protokols Nr.3, 37. punkts) tiek atcelts detālplānojums nekustamā īpašuma „Mīļie”, Laucienes pagastā, Talsu novadā, kadastra Nr.8878 017 0047, zemes vienībai ar kadastra apzīmējumu 8870 017 0047.

Ar detālplānojuma dokumentāciju var iepazīties Valsts vienotajā ģeotelpiskās informācijas portālā www.geolatvija.lv.

Paziņojums par detālplānojuma atcelšanu Stendē

„Par detālplānojuma nekustamajam īpašumam „Brīvības 50”, Stendē, Talsu novadā”, atcelšanu” (protokols Nr.3, 38.punkts) tiek atcelts detālplānojums nekustamā īpašuma „Brīvības 50”, Stendē, Talsu novadā, kadastra Nr.8815 005 0086, zemes vienībai ar kadastra apzīmējumu 8815 005 0086.

Paziņojums par detālplānojuma atcelšanu

„Par Talsu novada domes 2009. gada 10. septembra saistošo noteikumu Nr.10 „Par detālplānojumu zemesgabalam „Kapari”, Ģibuļu pag., Talsu nov.”, atzīšanu par spēku zaudējušiem” (protokols Nr.3, 36.punkts) ir apstiprināti

„Par Talsu novada domes 2009. gada 10. septembra saistošo noteikumu Nr.10 „Par detālplānojuma zemesgabalam „Kapari”, Ģibuļu pag., Talsu nov.”, atzīšanu par spēku zaudējušiem”.

Līdz ar Saistošo noteikumu Nr.6 apstiprināšanu tiek atcelts detālplānojums nekustamajos īpašumos „Cīrulēni”, „Dzidrumi”, „Irbītes”, „Klintiņi”, „Margrietiņas”, „Ausmiņas”, „Dūjas”, „Esejas”, „Dzīpari”, „Koklītes”, „Kapari”, „Rožlapas”, „Ziedmalas”, Ģibuļu pagastā, Talsu novadā,

Saistošie noteikumi Nr.6 stājas spēkā nākamajā dienā pēc to izsludināšanas oficiālajā izdevumā „Latvijas Vēstnesis”.