#BeActive izaicinājums individuāli un komandām

8. septembris 2021

Gatavojoties Eiropas Sporta nedēļai, ikviens individuāli vai komandā ar draugiem, ģimeni, kolēģiem vai skolas biedriem, aicināts pieteikties četru nedēļu #BeActive izaicinājumam, kas būs aktīvs no 30. augusta līdz 30. septembrim.

Sportojot vai izkustoties sev tīkamā veidā, vēlams trīs reizes nedēļā (12 dienas izaicinājuma laikā) ne mazāk kā 30 minūtes 4 nedēļas pēc kārtas, dalībnieki ne vien veidos veselīgu ieradumu, bet, reģistrējot savas aktivitātes https://distantrace.com/beactive, varēs laimēt arī vērtīgas balvas – Suunto viedpulksteni vai Sportland dāvanu kartes 100 eiro vērtībā. #BeActive izaicinājumā var iesaistīties neatkarīgi no vecuma vai fiziskajām spējām – tajā var piedalīties skrienot, ejot, nūjojot, braucot ar riteni, laivu vai SUP dēli, skrituļojot, dodoties vienkāršās pastaigās vai citādi esot aktīvs.

Kā piedalīties #BeActive izaicinājumā?
Lai piedalītos izaicinājumā, jāreģistrējas platformā distantrace.com un jāpievieno lietotni vai servisu, kurā dalībnieks fiksēs savus rezultātus (piemēram, Garmin, Polar, Suunto, Fitbit, Apple Watch u.c.). #BeActive izaicinājumam individuāli vai ar komandu pieteikšanās te: https://distantrace.com/beactive. Veicot fiziskās aktivitātes, jāieslēdz lietotne savā viedierīcē, un veiktā aktivitāte tiks automātiski reģistrēta #BeActive izaicinājumā. Iepazīsties ar izaicinājuma nolikumu te.

#BeActive izaicinājumā komandām aicinām pieteikties kopā ar draugiem vai ģimeni, darba kolēktīviem vai skolēniem, tā iedrošinot un motivējot regulāri sportot arī mazāk aktīvos. Katrs komandas dalībnieks izaicinājumā var piedalīties, veicot dažādas aktivitātes pēc savas izvēles (piemēram, skriešana, iešana, nūjošana, orientēšanās, riteņbraukšana, vingrošana sporta zālē, mājās vai brīvā dabā, SUP airēšana, smaiļošana un kanoe airēšana u.c.), neatkarīgi no aktivitātēm, kādas veic pārējie komandas dalībnieki.

Savukārt no 23. līdz 30. septembrim jau septīto reizi notiks Eiropas Sporta nedēļa, kuras laikā visā Latvijā būs pieejama daudzveidīga bezmaksas sporta pasākumu programma. #BeActive nedēļas centrālais notikums – pārgājiens notiks 25. septembrī Tukuma apkaimē.

Informāciju sagatavoja
Aleksandra Švalkovska
Latvijas Sporta federāciju padome