Biedrībai „Florbola klubs „Talsi”” piešķir papildu finansējumu

25. novembris 2021

Talsu novada domes 25. novembra sēdē tika piešķirts papildu finansējums biedrībai „Florbola klubs „Talsi””. Tas nepieciešams, lai Talsu florbola komanda ne tikai sekmīgi aizvadītu sezonu, bet arī palīdzētu spēlētājiem sagatavoties Pasaules čempionātam, sarīkotu nepieciešamās mājas spēles un nodrošinātu to video translāciju.

Aizvadītajā sezonā florbola komanda „Talsu NSS/Krauzers” augstākajā līgā uzrādīja augstus rezultātus, izcīnot sudraba medaļas. Komanda uzsāka dalību 2021./2022. gada Latvijas čempionātā florbolā augstākajā līgā, aizvadot astoņas spēles un ieņemot pirmo vietu. Tāpat komanda ir plaši pārstāvēta Latvijas izlasēs.

Talsu novada pašvaldība biedrības darbu jau atbalsta saskaņā ar nolikumā „Par Talsu novada pašvaldības finansiālo atbalstu sportistiem un sporta komandām” noteiktajiem kritērijiem. Biedrībai tiek segtas dalības maksas un licences izmaksas, daļēji transporta izdevumi, kā arī nodrošināta iespēja komandai izmantot pašvaldības sporta objektu izmantošanu četras reizes nedēļā bez maksas. Pašvaldības atbalsts šajā gadā biedrībai noteikts 7391 eiro apmērā.

Talsu novada domes deputāti apstiprināja biedrības iesniegumu par papildu finansējuma piešķiršanu 4375 eiro apmērā. Tas tiks izmantots, lai komanda sekmīgi aizvadītu florbola sezonu, nodrošinātu spēlētāju pienācīgu sagatavošanos Pasaules čempionātam, sarīkotu nolikumā noteiktās mājas spēles un tās pārraidītu video tiešraidē.