Sports
Latvijas sporta veterānu savienības 60. sporta spēļu rezultāti telpu futbolā

Talsu novada telpu futbola veterānu komanda pārstāvēja Talsu novadu Latvijas sporta veterānu savienības 60. sporta spēļu sacensībās telpu futbolā, kuras notika 11. martā Rīgā, Latvijas sporta pedagoģijas akadēmijas sporta zālē un vecuma grupā 40+ ieguva 2.vietu.

Pirmajā spēlē Talsu novada komanda tikās ar Līvānu komandu un pēc nokļūšanas iedzinējos ar rezultātu 0:1 pēc 1. puslaika svinēja uzvaru spēlē ar rezultātu 2:1. Abus vārtus guva Mareks Kere, bet vārtos lielisks bija Dainis Zāģeris. Otrajā spēlē mūsējie sacentās ar Rīgas pilsētas komandu un nerealizējot savas vārtu gūšanas iespējas nācās piedzīvot zaudējumu ar 0:3. Spēles iznākumu ietekmēja arī apstāklis, ka mūsu komandai nācās spēli aizvadīt tūlīt aiz nospēlētās spēles pret Līvānu novadu. Pēdējā spēlē Talsu novada komanda tikās ar Ķekavas novada komandu un turnīra tabula liecināja, ka Ķekavas komanda uzvarot varēja kļūt par turnīra uzvarētājiem, bet zaudējot varēja iegūt vien 4.vietu. Mūsu komanda jau bija nodrošinājusi 3.vietu, bet uzvaras gadījumā tā pakāptos uz 2.vietu. Spēle sākās neveiksmīgi mūsu vārtsargam Dainim Zāģerim, kurš guva traumu. Vārtos viņa vietu ieņēma Andris Krišjānis un pieslēdzoties vairāk uzbrukumam, spēlējot 5:4, spēle bija vieglāka un Aigars Aniņš izvirzīja mūsu komandu vadībā ar 1:0. Teicami uzbrukumā spēlēja arī Raimonds Spoģis, kuram bija vairākas izdevības gūt vārtus. 2.puslaikā Talsu novada komanda nokļuva mazākumā un Ķekavas komanda realizēja viena spēlētāja pārsvaru. Spēles izskaņā teicamu ātro uzbrukumu iesāka Edžus Zeļģis, kas pats arī uzbrukuma noslēgumā guva vārtus un Talsu novada komanda svinēja uzvaru ar 2:1. Komandā spēlēja: Andris Krišjānis, Dainis Zāģeris, Edžus Zeļģis, Aigars Aniņš, Raimonds Sproģis, Kaspars Lasmanis, Mareks Kere, Gunārs Sprigulis un Aleksandrs Demčenko.