Sports
Jauniešu grupas volejbola uzvarētāji

4. jūnijā Pļavu sporta un atpūtas bāzē pēc 2 gadu pārtraukuma notika vasaras sezonas atklāšanas sacensības, kur dalībnieki varēja piedalīties volejbolā 4×4, basketbola metienos, loka šaušanā, petankā. Uz sacensībām dalībnieki ieradās no visdažādākajām Talsu novada vietām, kā arī blakus novadiem. Laika apstākļi vispiemērotākie šādām aktivitātēm, un, protams, tika noskaidroti katra sporta veidā labākie.

Basketbola metienos

• 1. vieta – Nikola Mūrniece;
  • 2. vieta – Līva Krista Učelniece;
  • 3. vieta – Inese Asplinte.

• 1. vieta – Mārcis Beinarovičs;
  • 2. vieta – Kārlis Šķiliņš;
  • 3. vieta – Kristaps Rozentāls.

Loka šaušanā

• 1. vieta – Antra Dāldere;
  • 2. vieta – Evita Šķiliņa Blūma;
  • 3. vieta – Nenoskaidrots.

• 1. vieta – Kaspars Viņiarskis;
  • 2. vieta – Normunds Krūze;
  • 3. vieta – Kārlis Šķiliņš.

Petanks

• 1. vieta – Inese Asplinte;
  • 2. vieta – Vikija Gribuste;
  • 3. vieta – Antra Daldere.

• 1. vieta – Marguss Asplints;
  • 2. vieta – Normunds Jansons;
  • 3. vieta – Rainers Blumbergs.

Volejbolā

Jauniešu grupā:

• 1. vieta komandai „Kruķītāji” – Romāns Saveļjevs, Reinis Lepa, Mārcis  Beinarovičš, Guntis Freibergs.
  • 2. vieta komandai „Jāņtārpiņi” – Rainers Blumbergs, Indars Asars,  Eduards Neifelds, Klāvs Alkšbirze.
  • 3. vieta – komanda „Malbaro Gold” – Aivis Ļutjanskis, Niks Smilškalns, Normunds Jansons, Līva Krista Učelniece.

Pieaugušo grupā:

• 1. vieta komandai  „Sakalc” – Dāvis Alkšbirze, Matīss Pētersons, Matīss Apsāns, Rolands Avotiņš.
  • 2. vieta komandai „SK Lauciene” – Rūdolfs Ozoliņš, Kaspars Viņiarskis, Normunds Krūze, Marguss Asplints.
  • 3. vieta komandai „Tā arī var” – Sandis Veliczko, Toms Tērvids, Daniels Matīss Kraučs, Andris Heidemanis.

Pasākuma noslēgumā dalībnieki veica „Gandarījuma metienu”, kur veiksmīgākais bija Matīss Pētersons no Dundagas.

Liels paldies pasākumu atbalstījiem: Talsu novada pašvaldībai, Laucienes pagasta pārvaldei, SK Lauciene, veikalam-bufetei „Pie Adrijas”, kā arī tiesnešiem un palīgiem – Kitijai Gribustei, Agijai Gribustei, Ingum Bērziņam un Kasparam Viņiarskim.

Sezona atklāta – nākamais pasākums notiks 12. jūnijā plkst. 10.00 – „Pļavu Kauss 2022” pludmales volejbolā.

4. grupas:

• Sievas.
  • Vīri.
  • Mix.
  • Jauniešu, iesācēju un veterānu grupas.

Iepriekšēja pieteikšanās, norādot posma datumu, grupu, dalībnieka vārdus uzvārdus. Tiekamies aktivitātēs!

Pasākuma organizators Normunds Krūze

Gandarījuma metiena uzvarētājs Matīss Pētersons un pasākuma organizators Normunds Krūze
Pieaugušo grupas volejbola uzvarētāji