Sports
uzvarētāji

11. jūnijā, Sasmakas ezerā aizvadot vienas dienas sacensības ar kopējo sacensību ilgumu septiņas stundas, noslēdzās Talsu novada kauss spiningošanā komandām un arī individuāli.

Komandas un to dalībnieki sacensību laikā paši varēja izvēlēties vietu, taktiku un mērķa zivi, jo ieskaitē tika vērtētas līdakas, asari un zandarti. Pēc septiņu stundu spiningošanas uzvaru ieguva Talsu komanda „ANDRONS” (K. Kantors/A. Dolganovs), aiz viņiem otrā vieta arī komandai no Talsiem – „DEDZIŅI” (R. Kieperszo/M. Grīnblats) un trešā vieta komandai no Rojas – „OPTIMISTI” (D. Kolāts/A. Osis).

Individuāli trīs labākie:

• 1. K. Kantors („ANDRONS”),
  • 2. A. Dolganovs („ANDRONS”),
  • 3. D. Kolāts („OPTIMISTI”).

Kopā sacensībās piedalījās 27 komandas no Talsiem, Rojas, Valdemārpils, Engures, Kaltenes, Spāres, Kuldīgas, Ventspils, Tukuma, Saldus, Pūres un Rīgas.

Rezultāti komandām:

• 1. vieta – „ANDRONS” (K. Kantors/A. Dolganovs), 331 punkts;
  • 2. vieta – „DEDZIŅI” (R. Kieperszo/M. Grīnblats), 168 punkti;
  • 3. vieta „OPTIMISTI” (D. Kolāts/A. Osis), 142 punkti.

Rezultāti individuāli:

• 1. vieta – „ANDRONS” (K. Kantors), 263 punkti;
  • 2. vieta „ANDRONS” (A. Dolganovs), 167 punkti;
  • 3. vieta „OPTIMISTI” (D. Kolāts), 142 punkti.

Kausa garākās zivis:

• Zandarts 78 cm – „ANDRONS” (K. Kantors).
  • Līdaka 68 cm – „ANDRONS” (A. Dolganovs).
  • Asaris 33 cm – „ABI DIVI” (U. Jēgers).

Paldies Talsu novada pašvaldībai, SIA „Epicprint”, SIA „Zoocentrs Elva”, SIA „Iceberry”!

Magnuss Vucāns,
Sacensību organizators