Sācies pludmales volejbola turnīrs “Pļavu kauss 2020”

28. jūnijā Talsu novada Laucienes pagasta Pļavu ezera sporta un atpūtas bāzē iesākās tradicionālais pludmales volejbola turnīrs “Pļavu kauss”. Šajā vasarā plānoti vēl četri turnīra posmi – 5.07., 12.07., 9.08., 16.08.. Sporta sacensības nodrošina un organizē sporta centrs “Lauciene” sadarbībā ar biedrību “SK Lauciene”.

Šīs sacensības ir pirmās pēc ārkārtas situācijas atcelšanas valstī, un Pļavu kausa 20 gadu pieredzē tik liels dalībnieku skaits nebija pieredzēts. Līdz šim lielākais komandu skaits turnīrā bija 34, taču šoreiz dalību pieteica 70 komandas, pārstāvot dažādas pilsētas un novadus Latvijā. Vīriešu grupā piedalījās 34 komandas, sieviešu – 15, bet jauniešu-iesācēju – 21 komanda. Prieks par mūsu novada aktīvajiem volejbolistiem, kuri veiksmīgi startēja šajā posmā. Tas bija liels pārbaudījums gan organizatoram, gan sporta bāzei uzņemt tik daudz sportistu un atbalstītāju vienlaikus. Turnīra laikā tika ievēroti visi noteiktie piesardzības pasākumi. Lielajā konkurencē par 1.posma uzvarētājiem kļuva:

Sieviešu grupā
1.vieta – Gerda Salmiņa/Kristīne Plaude-Dudko
2.vieta – Beāte Liepājniece/Annija Ozoliņa
3.vieta – Agija Ankevica/Vendija Ābola
4.vieta – Anete Černuho/Krista Rozenberga

Jauniešu-iesācēju grupā
1.vieta – Anna Laura Krauze/Matīss Apsāns
2.vieta – Rozālija Eglīte/Sandijs Eglītis
3.vieta – Lauris Bērziņš/Tomas Ceplis
4.vieta – Amanda Dinsberga/Māris Dinsbergs

Vīriešu grupā
1.vieta – Niks Freimanis/Singurs Zariņš
2.vieta – Andrejs Černuho/Gints Sedols
3.vieta – Rinalds Belerts/Jānis Krūze
4.vieta – Nils Piebalgs/ Mārcis Jackovskis

Paldies dalībniekiem par lielo atsaucību, par atbalstu – Talsu novada pašvaldībai, Laucienes pagasta pārvaldei, par balviņām – Miķelim Ābolam un Sandijam Eglītim, fotogrāfam Jānim Jansonam, pasākuma tehniskajam palīgam Ingum Bērziņam.

Svarīga informācija dalībniekiem!
Komandas jāpiesaka iepriekš līdz 4. jūlija plkst. 16.00 uz tel. 28385008 īsziņā, kurā jānorāda grupa kurā vēlas spēlēt, dalībnieku vārdi un uzvārdi, vecums, un no kurienes ir komanda. Komandu skaits grupās būs limitēts. Tiekamies jau 2.posmā, kurš notiks 5. jūlijā plkst. 11.00 Talsu novada Laucienes pagasta Pļavu ezera sporta un atpūtas bāzē. Šajā posmā darbosies arī bufete.

Normunds Krūze,
Laucienes sporta centra vadītājs, sacensību organizators


Sieviešu grupas uzvarētājas.

Jauniešu grupas uzvarētāji.

Vīriešu grupas uzvarētāji.

Par 3.vietu cīnās J.Krūze/R.Belerts pret N.Piebalgu/A.Jackovski.