Sports
att
Laureāti telpu futbolā – Balgales pagasta komanda

Sestdien, 4. martā, Talsu pilsētas sporta zāles bija sportistu pilnas, jo vairāk nekā 200 dalībnieku no septiņpadsmit Talsu novada pagastiem tikās novada Sporta spēļu ziemas posmā. Dalībnieki mērojās spēkiem galda tenisā, svara stieņa spiešanā guļus, zolītē un telpu futbolā.

Rezultāti:

• Galda tenisā
    • 3. vieta Stendes pilsētas komandai.
    • 2. vieta Mērsraga pagasta komandai.
    • 1. vieta Lībagu pagasta komandai.
  • Telpu futbolā
    • 3. vieta Sabiles un Abavas pagasta komandai.
    • 2. vieta Stendes pilsētas komandai.
    • 1. vieta Balgales pagasta komandai.
  • Zolītē
    • 3. vieta Talsu pilsētas komandai.
    • 2. vieta Kolkas pagasta komandai.
    • 1. vieta Balgales pagasta komandai.
  • Svara stieņa spiešana guļus kopvērtējumā
    • 3. vieta Ģibuļu pagasta komandai.
    • 2. vieta Mērsraga pagasta komandai.
    • 1. vieta Īves pagasta komandai.

Pēc ziemas posma sacensībām vadībā ir Mērsraga pagasta komanda ar izcīnītajiem 41 punktiem, otrajā vietā – Stendes pilsētas komanda ar 39 punktiem, bet trešajā vietā – Lībagu pagasta komanda ar 33 punktiem.

Paldies dalībniekiem par atsaucību! Un uz tikšanos Talsu novada sporta spēļu vasaras posma sacensībās, kas notiks šā gada 19. augustā pie Talsu sporta halles, kur komandas sacentīsies makšķerēšanā, futbolā, pludmales volejbolā, basketbolā 3×3, spēka stafetē, vieglatlētikā, ģimenes stafetē, veiklības stafetē, pentankā, disku golfā un novusā.

Tur arī noskaidrosies, kura komanda kļūs par Talsu novada Sporta spēļu 2023 uzvarētājiem.

Paldies biedrībām „Talsu futbols”, „Talsu spēka atlēti”, „Sporta klubs Talsi”, SIA „SALTUMS KANDAVĀ” sacensību tiesnešiem Madarai Kārlsbergai, Laurim Karlušam, Mārim Priedem un Valdim Kalderauskim, kuri gādāja, lai sacensības noritētu organizēti un raiti.

Talsu novada pašvaldības Kultūras un sporta attīstības nodaļas
Sporta daļas vadītājs A. Pekmans