Talsu pakalnu sporta klubs startē Stirnubukā

15. septembris 2021

1. septembrī Kandavā norisinājās skriešanas seriāla Stirnubuks 3. posms. Ar Talsu novada pašvaldības atbalstu sacensībās piedalījās arī Talsu pakalnu sporta klubs 10 dalībnieku sastāvā.

Garākajā distances – Lūsis (30 km) – Raivis Reinfelds ierindojās augstajā 3. vietā. Dāmu konkurencē Alvita Mirecka ierindojās 7. vietā (vecuma grupā 3. vieta). Distancē Stirnubuks, kuras garums šoreiz bija 20 km, Mārtiņš Fārenhorsts ierindojās 19. vietā (vecuma grupā 16. vieta), Andis Lūsis ieņēma 54. vietu (vecuma grupā 38. vieta) un Aigars Lūsis ierindojās 68. vietā (vecuma grupā 1. vieta).

Visplašāk pārstāvēta bija distance Zaķis (13 km). Tajā 731 skrējēju konkurencē 23. vietu ieguva Kārlis Treimanis (vecuma grupā 13. vieta), bet Erasts Bobrovs ierindojās 45. vietā (vecuma grupā 14. vieta). Papildus punktus komandu ieskaitē deva arī Skolu un Jauniešu čempionāta dalībnieki – Olivers un Valters Bresmes, kuri U16V vecuma grupā ierindojās attiecīgi 7. un 8. vietā un arī Ernests Solovjovs, kurš ierindojās 11. vietā. Pēc trešā posma Talsu pakalnu sporta klubs ierindojas 6. vietā 38 komandu konkurencē.