Ziņas

Tūrisms
18. maijs 2022

Akcija „Apceļosim Latvijas pilis un muižas 2022” šogad notiks jau 10 reizi!

Latvijas Piļu un muižu asociācija ar prieku ziņo, ka šogad  jau 10 reizi notiks apceļošanas akcija, kuras laikā būs iespēja apceļot mūsu Latvijas pagātnes mantojumu – pilis un muižas, kuras ar lielu rūpību tiek lolotas un saglabātas ne tikai mūsu, bet arī nākamajām paaudzēm. Pirmo reizi šāda akcija notika 2000. gadā. Iepriekšējos gados tā ir guvusi lielu atsaucību un gandarījumu gan no apceļotāju, gan piļu, muižu īpašnieku puses.

Kultūra
7. aprīlis 2022

Satiec savu meistaru arī Talsu novadā!

2022. gada 8., 9. un 10. aprīlī visā Latvijā jau četrpadsmito reizi notiks pasākums „Satiec savu meistaru!”. Satikt meistarus un iemēģināt roku noderīgās prasmēs varēs Tiņģerē, Spārē, Sabilē, Rojā, Strazdē, Pastendē, Stendē un Talsos.

Sociālā aizsardzība
14. februāris 2022

Arī šogad ieguldīs vides pieejamības uzlabošanā

Pagājušajā gadā vides pieejamība uzlabota Laidzes, Strazdes, Lībagu, Īves pagastā un Valdemārpilī, ieguldot 6110 eiro. Šajā gadā vides pieejamības aktivitātēm budžetā paredzēti 10 000 eiro.

Novadā
20. janvāris 2022

Apstiprina Lībagu un Strazdes pagasta apvienības pārvaldes vadītāju

20. janvārī notika Talsu novada domes ārkārtas sēde. Tajā amatā tika apstiprināts Lībagu un Strazdes pagasta apvienības pārvaldes vadītājs Ģirts Kalnbirze.