Talsi

Jau informējām, ka pagājušā gada decembrī par Talsu pilsētas pārvaldes vadītāju tika apstiprināts Lauris Tīģers. Lai arī vēsturiski ierasts, ka Talsu pilsētas pārvalde izvietota pašvaldības administratīvā centra ēkā (Kareivju ielā 7, Talsos), tomēr tagad tā iedzīvotājiem ir pieejama Kalna ielā 4 (agrākā biznesa inkubatora telpās).

Talsu pilsētas pārvalde, tāpat kā ikviena cita novada pilsētu un pagastu pārvalde, ir pašvaldības iestāde, kas attiecīgajā teritorijā nodrošina pašvaldības pakalpojumu pieejamību. Līdz šim tā atradusies administratīvā centra ēkā, bet ierobežoto telpu dēļ tā tagad iedzīvotājiem būs pieejama Kalna ielā 4.

Patlaban Talsu pilsētas pārvaldi veido tās vadītājs Lauris Tīģers un sekretāre Dace Sudmale, bet pakāpeniski plānots papildināt darbaspēku ar diviem ēku un apsaimniekojamās teritorijas pārziņiem.

Talsu pilsētas pārvaldes vadītājs Lauris Tīģers iedzīvotājus klātienē pieņem katru otrdienu no 16.00 līdz 18.00, bet gan viņš, gan D. Sudmale ir sasniedzami arī telefoniski un e-pastā (lauris.tigers@talsi.lv, tālrunis +371 25689044; dace.sudmale@talsi.lv, tālrunis +371 26155822).