Ziņas

Tūrisms
26. maijs 2021

Jēkaba ceļš iekļauts kampaņā „Atrastā Latvija”

Sabilē projekta “Jēkaba ceļš” īstenošanas laikā atjaunota Firksu-Pedvāles muižas ēka, kas tagad kalpo par Starptautisko mākslinieku rezidenci, kā arī Sabiles pilsētas laukums un tam blakus esošā sinagoga, kurā šogad darbu uzsācis Sabiles mākslas, kultūras un tūrisma centrs.

Tūrisms
18. maijs 2021

Notiks tiešsaistes seminārs „„Īpašu” pasākumu izveide tūristu piesaistei”

Seminārā 25. maijā iespēja padziļināt izpratni par to, kas pasākumus padara tūristiem interesantus un „īpašus” mūsdienu mainīgajā laikmetā. Plānota praktiska darbošanās grupās, tādējādi savstarpēja iepazīšanās un pieredzes apmaiņa, un noslēgumā tiks atklāti 10 sekmīgas pasākumu ieviešanas pamatlikumi.

Tūrisms
5. maijs 2021

Notiks seminārs „Digitālais mārketings tūrisma piesaistei”

Vebināra laikā būs iespēja padziļināt izpratni par tehnoloģiju mārketingu, par populārāko sociālo tīklu izmantošanu tūrisma piesaistei, Google reklāmas tīklu pielietošanu, par tiešā mārketinga iespējām u.c. Būs praktiskas digitālo rīku rekomendācijas un uzdevumi grupās.

Pilsētās un pagastos
4. marts 2021

„Gada labākā būve Latvijā 2020” otrajā kārtā izvirzīta Sabiles sinagoga

Skates „Gada labākā būve Latvijā 2020” žūrija apstiprinājusi otrās vērtēšanas kārtas objektu sarakstu – starp 90 būvēm astoņās nominācijās savu vietu izcīnījusi arī Sabiles sinagoga, kurā šobrīd darbu uzsācis Sabiles mākslas, kultūras un tūrisma centrs.

Kultūra
7. janvāris 2021

Aicina iesniegt pieteikumus kultūras un tūrisma projektu konkursā

Līdz 1. februārim aicina iesniegt projektus 2021. gada konkursā, kura pieejamais kopējais finansējums ir 12 000 EUR, bet maksimāli pieejamais finansējums vienam projektam — 1000 EUR.

Kultūra
20. jūlijs 2020

Atbalstītas četras kultūras un tūrisma iniciatīvas

Ar četrām atbalstītām iniciatīvām noslēdzies Talsu novada kultūras un tūrisma projektu konkurss.

1 2