Ziņas

Roja
11. janvāris 2022

Realizēts projekts „Vai tu mīli jūru”

Šī projekta rezultātā renovēts kādreizējās Rojas (Lubezeres) jūrskolas skolotāju ēkas 2. stāvs. Kopš 1930. gada šajā ēkā saimniekojuši medicīnas darbinieki, te bijusi gan poliklīnika, gan Rojas slimnīca, tagad ēkas 1. stāvā ierīkotas ģimenes ārstu prakses.

Tūrisms
3. janvāris 2022

Aicina iesniegt pieteikumus kultūras un tūrisma projektu konkursa 2022. gada I kārtai

Talsu novada pašvaldība aicina līdz 24. janvārim iesniegt projektu pieteikumus kultūras un tūrisma projektu īstenošanai 2022. gadā. Šī gada konkursa prioritāte – kultūrvides unikalitāte, jaunrade un kopienas tradīcijas projektos, kuri īstenoti inovatīvā veidā, veicina dažādu kultūras un tūrisma aktivitāšu pieejamību Talsu novadā.

Tūrisms
30. septembris 2021

Aicinām uz semināru par individuālo tūrismu un tā specifiku

Bezmaksas seminārs norisināsies gan klātienē, gan paralēli Zoom vebināra formātā 11. oktobrī. Obligāta iepriekšēja pieteikšanās!

Tūrisms
17. septembris 2021

Slīteres Nacionālais parks aicina uz trim rudenīgiem dabas izziņas pārgājieniem

Dabas aizsardzības pārvalde oktobrī aicina ceļotājus atklāt Slīteres Nacionālā parka dabas daudzveidību trijos pārgājienos dabas ekspertu vadībā – izzināt pilskalnus nacionālā parka pievārtē, vērot putnus Kolkasragā, kā arī iepazīt sēņu daudzveidību Šlīteres Zilo kalnu apkārtnē.

Novadā
30. jūlijs 2021

Slīteres Nacionālais parks aicina uz gada skaistāko kukaiņu gaismas šovu

Dabas aizsardzības pārvalde 7. augustā no plkst. 21.00 aicina kopā ar entomologiem izzināt noslēpumaino un cilvēkiem mazpazīstamo nakts lidoņu – naktstauriņu, vaboļu un citu kukaiņu – dzīvesstāstus Slīteres Kukaiņu naktī.

Tūrisms
22. jūnijs 2021

Ikviens aicināts piedalīties Latvijas atrašanas spēlē

No 2021. gada 26. maija līdz 5. septembrim, reģistrējot savu apmeklējumu, novērtējot objektu, kā arī atbildot uz testa jautājumiem, ir iespēja tikt pie vērtīgām balvām, piemēram, iespējas nakšņot un baudīt maltīti Šlokenbekas muižā vai Ungurmuižā vai lidot ar „Zērgli” Siguldā.

1 2 3 4