Ziņas

Tūrisms
18. maijs 2022

Akcija „Apceļosim Latvijas pilis un muižas 2022” šogad notiks jau 10 reizi!

Latvijas Piļu un muižu asociācija ar prieku ziņo, ka šogad  jau 10 reizi notiks apceļošanas akcija, kuras laikā būs iespēja apceļot mūsu Latvijas pagātnes mantojumu – pilis un muižas, kuras ar lielu rūpību tiek lolotas un saglabātas ne tikai mūsu, bet arī nākamajām paaudzēm. Pirmo reizi šāda akcija notika 2000. gadā. Iepriekšējos gados tā ir guvusi lielu atsaucību un gandarījumu gan no apceļotāju, gan piļu, muižu īpašnieku puses.

Tūrisms
18. maijs 2022

Piesakies pašvaldības atbalstam un īsteno idejas kultūrā un tūrismā!

Talsu novada pašvaldība no 20. maija līdz 3. jūnijam aicina iesniegt pieteikumus  kultūras un tūrisma projektu konkursā.  Šī gada projektu konkursa prioritāte ir kultūrvides unikalitāte, jaunrade un kopienas tradīcijas projektos, ko paredzēts īstenot inovatīvā veidā un kas veicina dažādu kultūras un tūrisma aktivitāšu pieejamību novadā.

Tūrisms
13. maijs 2022

Aicina pieteikties „Mājas kafejnīcu dienām”

„Mājas kafejnīcu dienas” vienlaikus notiks gan Talsos, gan Sabilē, gan Valdemārpilī un tuvējā apkārtnē – 27. un 28. augustā, Mērsraga un Rojas pagastā – 3. un 4. septembrī, Lībiešu krastā un Dundagas apkārtnē - 10. un 11. septembrī.

Tūrisms
7. aprīlis 2022

Talsu novada tūrisma uzņēmēji pieredzes apmaiņā dodas tūrē pa novadu

Pasākumā piedalījās vairāk nekā 25 Talsu novada tūrisma pakalpojumu sniedzēji un mājražotāji, klātesot arīdzan Kurzemes tūrisma asociācijas vadītājam Artim Gustovskim.

Tūrisms
11. marts 2022

Piedalies Talsu novada tūrisma uzņēmēju iedvesmas dienā!

1. aprīlī aicinām doties kopīgā apsekošanā uz Mērsraga, Rojas, Dundagas tūrisma informācijas centriem, Lībiešu saieta namu un Sabiles mākslas, kultūras un tūrisma centru.

Kultūra
24. februāris 2022

Astoņas idejas, astoņi vērtīgi darbi

Šogad Talsu novada pašvaldības kultūras un tūrisma projektu konkursa 1. kārtā tika iesniegti 20 pieteikumi. Pēc izvērtējuma Talsu novada dome finansējumu piešķīra astoņām, projektu konkursa mērķiem un nosacījumiem atbilstošām, idejām, kas bagātinās novada kultūras un tūrisma vidi.

1 2 3 no 5