Ziņas

Tūrisms
17. septembris 2021

Slīteres Nacionālais parks aicina uz trim rudenīgiem dabas izziņas pārgājieniem

Dabas aizsardzības pārvalde oktobrī aicina ceļotājus atklāt Slīteres Nacionālā parka dabas daudzveidību trijos pārgājienos dabas ekspertu vadībā – izzināt pilskalnus nacionālā parka pievārtē, vērot putnus Kolkasragā, kā arī iepazīt sēņu daudzveidību Šlīteres Zilo kalnu apkārtnē.

Novadā
30. jūlijs 2021

Slīteres Nacionālais parks aicina uz gada skaistāko kukaiņu gaismas šovu

Dabas aizsardzības pārvalde 7. augustā no plkst. 21.00 aicina kopā ar entomologiem izzināt noslēpumaino un cilvēkiem mazpazīstamo nakts lidoņu – naktstauriņu, vaboļu un citu kukaiņu – dzīvesstāstus Slīteres Kukaiņu naktī.

Tūrisms
22. jūnijs 2021

Ikviens aicināts piedalīties Latvijas atrašanas spēlē

No 2021. gada 26. maija līdz 5. septembrim, reģistrējot savu apmeklējumu, novērtējot objektu, kā arī atbildot uz testa jautājumiem, ir iespēja tikt pie vērtīgām balvām, piemēram, iespējas nakšņot un baudīt maltīti Šlokenbekas muižā vai Ungurmuižā vai lidot ar „Zērgli” Siguldā.

Tūrisms
16. jūnijs 2021

Tūrisma pakalpojumu sniedzēji saņem zīmi „Kājāmgājējiem draudzīgs”

Gājējam draudzīgs zīme parāda, ka uzņēmējs piedāvā īpaši kājāmgājējiem būtiskus un nepieciešamus pakalpojumus, piemēram: informāciju par maršrutu, dzeramo ūdeni, agrās brokastis, pusdienas līdzņemšanai, elektroierīču uzlādi, iespēju izžāvēt slapjās un izmazgāt netīrās drēbes un zābakus u.c. pakalpojumus.

Tūrisms
26. maijs 2021

Jēkaba ceļš iekļauts kampaņā „Atrastā Latvija”

Sabilē projekta “Jēkaba ceļš” īstenošanas laikā atjaunota Firksu-Pedvāles muižas ēka, kas tagad kalpo par Starptautisko mākslinieku rezidenci, kā arī Sabiles pilsētas laukums un tam blakus esošā sinagoga, kurā šogad darbu uzsācis Sabiles mākslas, kultūras un tūrisma centrs.

Tūrisms
18. maijs 2021

Notiks tiešsaistes seminārs „„Īpašu” pasākumu izveide tūristu piesaistei”

Seminārā 25. maijā iespēja padziļināt izpratni par to, kas pasākumus padara tūristiem interesantus un „īpašus” mūsdienu mainīgajā laikmetā. Plānota praktiska darbošanās grupās, tādējādi savstarpēja iepazīšanās un pieredzes apmaiņa, un noslēgumā tiks atklāti 10 sekmīgas pasākumu ieviešanas pamatlikumi.

1 2 3