Talsu novada uzņēmumi prezentē savu veikumu izstādē Ventspilī

Latvijas Tirdzniecības un rūpniecības kamera (LTRK) jau otro gadu organizēja Iespēju festivālu “Uzņēmēju dienas Kurzemē 2020”, kura ietvaros 9. un 10. oktobrī Olimpiskā centrā “Ventspils” norisinājās uzņēmēju izstāde un forums par tēmu “Digitalizācija: biznesa vides transformācija”. Talsu novadu pārstāvēja četri dažādi un atraktīvi uzņēmumi, kuru piedāvātie produkti ir ļoti atzinīgi novērtēti gan vietējā tirgū, gan ārvalstīs. Unikālākie produkti aizceļo līdz ASV un Austrālijai.

Arī šajā reizē Iespēju festivāls klātienē pulcēja uzņēmējus no visas Latvijas, ievērojot visus aktuālos pulcēšanās ierobežojumus. Taču pateicoties jaunajam formātam, uzņēmējiem pasākuma ietvaros bija iespēja piedāvāt apmeklētājiem savas preces un pakalpojumus arī virtuālajā vidē, kā arī attālināti piedalīties tika aicināti arī starptautiskās tīklošanās interesenti. Iespēju festivāla laikā bija iespēja uzzināt arī par profesionālās izglītības iespējām reģionā, kā arī darba tirgus aktualitātēm, karjeras iespējām un citām tēmām.

Talsu novada pašvaldība arī šogad, vēloties atbalstīt uzņēmējus, sniedza finansiālu atbalstu dalībai Iespēju festivālā “Uzņēmēju dienas Kurzemē 2020”, nodrošinot uzņēmējiem iespēju savu produkciju prezentēt kopējā Talsu novada stendā. Savu dalību pasākumā apstiprināja četri uzņēmumi:

SIA “Green Hive” sauklis “Medus citās garšās” ļauj tikai nojaust, cik lielu dažādību piedāvā uzņēmums, radot gan medus sīrupus, gan medu ar dažādām garšām, ogām un citām veltēm. Uzņēmums piedāvā arī profesionālu sulas spiešanas, fasēšanas un marķēšanas iespējas.

SIA “Luula” radošās bērnu mēbeles veidotas pirmsskolas un sākumskolas vecuma bērniem un ir viegli transformējams mācību vai aizraujošu rotaļu vajadzībām. “Palīdzi man to izdarīt pašam!” – tie ir slavenie Marijas Montesori vārdi. Papīra rullis galda kreisajā pusē, melnā un caurspīdīga plastikāta tāfele, tvertne smiltīm vai sīkām rotaļlietām, stiprinājumi ūdens traukam, rakstāmpiederumiem vai konstruktoru detaļām sniegs iespēju, zīmējot, rakstot, skaitot, veidojot, darbojoties ar dažādiem dabas materiāliem, konstruktoriem vai sīkām rotaļlietām, kopā ar vecmāmiņu vai tēti, draugiem vai patstāvīgi iegrimt aizrautīgu, radošu ilūziju un piedzīvojumu pasaulē!

“Saule meklē saimnieku!” – ar šādu aicinājumu SIA “Talsu Bio-Enerģija” uzrunā dzīvojamo un nedzīvojamo māju īpašniekus, lai veicinātu videi draudzīgas tehnoloģijas ieviešanu savā ikdienā, izmantojot saules vai zemes enerģiju. Tāpat uzņēmums piedāvā ventilācijas, ūdens apgādes, kanalizācijas, kondicionieru un apkures sistēmas projektēšanu, uzstādīšanu un apkalpošanu.

Olga Blumbaha ir dabīgu kārumu cienītāja, un tieši tāpēc SKIM gardumi, kas pagatavoti no dabīgu augļu sulām un kazas piena sūkalām būs lielisks našķis gan lieliem, gan maziem. Tāpat sortimentā ir Olgas pašas gatavotie veselīgie gaiļbiksīšu, priežu, pelašķu un citu dabas velšu sīrupi, kā arī katrai saimniecei lieliski palīgi virtuvē būs garšaugu sāls maisījumi, kas mājās gatavotam ēdienam piešķirs jaunas garšas.

Portālā www.uznemejudienas.lv sadaļā “Kurzeme” ir iespēja ielūkoties virtuālā pasākuma norisē, kā arī iepazīties ar Kurzemes un citu reģionu pārstāvjiem Dalībnieku katalogā.

Informāciju sagatavoja
Inga Bumbule
Talsu novada uzņēmējdarbības koordinatore