Uzņēmēji aicināti pieteikties dalībai Kurzemes Biznesa klubā

Latvijas lielākās uzņēmēju biedrības Latvijas Tirdzniecības un rūpniecības kameras (LTRK) Kurzemes reģiona nodaļa sadarbībā ar AS Swedbank un Talsu novada pašvaldību aicina uzņēmējus piedalīties tiešsaistes LTRK Kurzemes Biznesa kluba pasākumā, kas notiks 4. novembrī GoToMeeting platformā.

Pasākumā, kas šoreiz veltīts Talsu uzņēmēju apmācību dienai ar tēmu “Pieredze un kompetence biznesam”, atklāšanā ar uzrunām uzstāsies Talsu novada domes priekšsēdētāja Sandra Pētersone.

LTRK valdes loceklis Jānis Lielpēteris pasākuma dalībniekus iepazīstinās ar tēmu “Budžets 2021 un plānotās nodokļu izmaiņas”. “Jau ierasti gada izskaņā notiek aktīvs darbs pie nākamā gada valsts budžeta sagatavošanas. Kādas ir 2021.gada valsts budžeta prioritātes un kādas nodokļu izmaiņas iecerētas, veidojot jauno budžetu, skaidrosim Kurzemes Biznesa klubā,” norāda LTRK valdes loceklis Jānis Lielpēteris.

SIA “Numeri” valdes locekle, finanšu un nodokļu konsultante Lilita Beķere uzstāsies ar prezentāciju par tēmu “Nodokļu plānošana uzņēmumā”. Savukārt SIA “Milzu” īpašnieks Enno Ence iepazīstinās ar tēmu “Pārdošana Covid-19 laikā un ar to saistītie izaicinājumi”.

Tāpat Biznesa kluba dalībniekiem būs iespēja iepazīties ar AS Swedbank vecākās ekonomistes Agneses Bucenieces prezentāciju ar tēmu “Ekonomikas viļņošanās pandēmijas laikā”. SIA “AE Lux” valdes loceklis Edgars Lūks dalīsies ar pieredzi par tēmu “Neapstāties grūtību priekšā”, tostarp pasākuma ietvaros Kurzemes nodaļas vadītājs Ralfs Minkevičs pasākuma dalībniekus iepazīstinās ar LTRK kā platformu uzņēmējdarbības vides izaugsmei. Pasākuma laikā uzņēmējiem būs iespēja rast atbildes uz sev aktuāliem jautājumiem, kā arī iesaistīties diskusijās ar prezentāciju autoriem un citiem pasākuma dalībniekiem.

Dalība pasākumā ir bezmaksas, papildu informācija: santa.eizenarma@chamber.lv | T. 29757233 (Santa)

Programma un reģistrācija pasākumam līdz 2.novembrim obligāta tiešsaistē, izmantojot saiti: https://www.mitto.me/ltrk-kbk-talsi/register

Informāciju sagatavoja,
Inese Raiba