Apmeklētāju pieņemšanas centrs, pilsētu un pagastu pārvaldes pieņems klientus pēc iepriekšēja pieraksta

22. oktobris 2021

Līdz 15. novembrim Talsu novada pašvaldības Apmeklētāju pieņemšanas centrā (Kareivju ielā 7 Talsos) un pilsētu un pagastu pārvaldēs pakalpojumus klātienē varēs saņemt, iepriekš pierakstoties un uzrādot Covid-19 vakcinācijas vai pārslimošanas sertifikātu.

Apmeklētāju pieņemšanas centra darba laiks ir no 8.00 līdz 17.00. Tas tiek organizēts bez pusdienu laika. Lai pieteiktos klātienes apmeklējumam, aicinām zvanīt pa tālruni 63232110 vai 26398234 vai rakstīt uz e-pastu pasts@talsi.lv. Lai pieteiktos apmeklējumam  pilsētu un pagastu pārvaldēs, jāsazinās ar attiecīgo pārvaldi vai pārvaldes vadītāju. Kontaktinformācija pieejama ŠEIT.

Ja nepieciešams sazināties ar Talsu novada pašvaldības speciālistiem, tad kontaktinformācija pieejama ŠEIT.

Dokumentus Talsu novada pašvaldībai attālināti var iesniegt dažādos veidos. Tos papīra formā var ievietot pasta kastītēs, kas izliktas pie administratīvā centra 1. un 2. korpusa un pie pilsētu un pagastu pārvalžu ēkām. Tāpat tos var nosūtīt pa pastu, adresējot Talsu novada pašvaldībai (Kareivju ielā 7 Talsos, Talsu novadā, LV-3201).

Ja dokuments ir parakstīts ar drošu elektronisko parakstu, tad to var nosūtīt uz pašvaldības oficiālo e-pasta adresi pasts@talsi.lv.

Tāpat sazināties ar Talsu novada pašvaldību iespējams, izmantojot valsts pārvaldes pakalpojumu portālā www.latvija.lv pieejamo e-pakalpojumu „Priekšlikuma, sūdzības, jautājuma vai lūguma iesniegšana”. Portālā nepieciešams  autentificēties ar internetbankas autentifikācijas līdzekli un pievienot Word formātā aizpildītu iesnieguma veidlapu.

Iesniegumus var nosūtīt arī uz pašvaldības e-adresi.

Iesniegumu veidlapas papīra formātā Talsu novada pašvaldības administratīvajā centrā ir pieejamas pie 1. korpusa durvīm. Tās elektroniskā veidā pieejamas pašvaldības oficiālajā tīmekļvietnē www.talsunovads.lv .

​ 1. jūnijā Latvijas Republikā darbību uzsāka digitālā Covid-19 sertifikāta tīmekļvietne www.covid19sertifikats.lv. Tā nodrošina iedzīvotājiem piekļuvi saviem digitālajiem Covid-19 sertifikātiem, kā arī nodrošina iespēju verificēt jeb pārbaudīt uzrādīto digitālo Covid-19 sertifikātu QR kodus. Sertifikātus iespējams lejupielādēt mobilajos tālruņos vai arī izdrukāt pašiem.

Ja nav iespēju piekļūt sertifikātam elektroniskajā vidē, tad gan Apmeklētāju pieņemšanas centrā, gan pilsētu un pagastu pārvaldēs iedzīvotāji pēc iepriekšēja pieraksta joprojām var veikt Covid-19 vakcinācijas vai pārslimošanas sertifikāta izdrukāšanu.

Inita Fedko