Iedzīvotāji aicināti reģistrēties konkrētiem vakcinācijas laikiem

14. maijs 2021

Šobrīd masu vakcinācijas centru darbība tiek pielāgota vakcīnu piegādēm. SIA „Ziemeļkurzemes reģionālā slimnīca” aicina iedzīvotājus pieteikties vakcinācijai manavakcina.lv vai pa tālruni 8989, jo vakcīnu piegāde konkrētajam vakcinācijas punktam ir atkarīga arī no iedzīvotāju aktivitātes.

Šobrīd iespējams pieteikties uz vakcināciju gan Ventspils masu vakcinācijas centrā, gan Talsu vakcinācijas punktā, izvēloties sev vēlamo laiku kādā no piedāvātajiem datumiem līdz pat maija beigām.

Iedzīvotājiem, kuri iepriekš ir reģistrējušies vienotajā valsts sistēmā manavakcina.lv, lai saņemtu vakcīnu, ir nepieciešams to izdarīt vēlreiz – izvēloties sistēmā vakcinācijas vietu un precizējot datumu un laiku.

Savukārt tiem, kuri vēl nav reģistrējušies sistēmā, ir iespējams to izdarīt uz uzreiz pie reģistrācijas izvēlēties kādu no SIA „Ziemeļkurzemes reģionālās slimnīcas” vakcinācijas vietām Ventspilī vai Talsos.

Nākamajā nedēļā Talsu sporta nama vakcinācijas punktā, tostarp Talsu slimnīcas vakcinācijas kabinetā, plānota 432 personu pirmreizēja vakcinācija un 240 personu revakcinācija. Lai nodrošinātu raitu personu apkalpošanu, darbs Talsu sporta nama vakcinācijas punktā tiks organizēts plūsmās. Tāpat tiks organizēta arī izbraukuma vakcinācija sociālās aprūpes centrā „Stūrīši”, daudzfunkcionālajā sociālo pakalpojumu centrā „Laidze” un pansionātā „Lauciene”.

Sagatavots pēc SIA „Ziemeļkurzemes reģionālā slimnīca” sniegtās informācijas