Jauni saslimšanas gadījumi Talsu novada izglītības iestādēs

Talsu novada pašvaldība saņēmusi informāciju par diviem jauniem inficēšanās ar Covid-19 gadījumiem Talsu novada izglītības iestādēs.

Saslimšana ar Covid-19 konstatēta Talsu Valsts ģimnāzijas 1.b klases audzēknim. Klasei noteikts attālinātais mācību process līdz 25. novembrim ieskaitot. Saslimšana konstatēta arī Pastendes pamatskolas 6. klases audzēknim, līdz ar to klasei notiks attālinātās mācības līdz 30. novembrim ieskaitot.

Talsu novada pašvaldība informēja, ka inficēšanās ar Covid-19 dēļ līdz 27. un 30. novembrim slēgtas divas pirmsskolas izglītības iestādes “Zīlīte” Vandzenē grupiņas.

Līdz 29. novembrim attālināti mācību process tiek organizēts arī Talsu Valsts ģimnāzijas skolēniem no 4. līdz 6. klasei. Šāds lēmums pieņemts, jo pēc viena bērna 5. klasē inficēšanās desmit pedagogiem noteikta mājas karantīna un nav iespējams skolēniem nodrošināt mācību procesu klātienē.