Talsos, Sabilē, Laidzē, Lībagos, Vandzenē, Valdgalē, Ģibuļos un Valdemārpilī var saņemt Covid-19 sertifikātu papīra formātā

29. jūnijs 2021

No 1. jūnija ir iespēja iegūt digitālu sertifikātu, kas apliecina personas vakcināciju pret Covid-19 vai vīrusa pārslimošanu. Tā kā no 15. jūnija valstī atviegloti vairāki līdzšinējie Covid-19 ierobežojošie pasākumi cilvēkiem, kuri var uzrādīt šo sertifikātu, interese par sertifikātu iegūšanu ir palielinājusies. Tagad iedzīvotājiem, kuri nevar iegūt digitālo sertifikātu, Talsu novada administratīvajā centrā (Kareivju ielā 7 Talsos) ir nodrošināta iespēja sertifikātu saņemt papīra formātā. Sertifikātu papīra formātā var saņemt arī Sabiles pilsētas un Abavas pagasta, Laidzes, Lībagu, Vandzenes, Valdgales, Ģibuļu un Valdemārpils pilsētas un Ārlavas pagasta pārvaldē. 

Jau informējām, ka pakāpeniski tiek uzlabota sistēma, lai sertifikātu papīra formātā varētu saņemt visā Latvijā. Līdz šim sertifikātu papīra formātā varēja saņemt vienotajos valsts un pašvaldības klientu apkalpošanas centros, bet tagad to var izdarīt arī, vēršoties Talsu novada pašvaldības administratīvā centra (Kareivju ielā 7 Talsos) apmeklētāju pieņemšanas centrā, Sabiles pilsētas un Abavas pagasta pārvaldē, Laidzes pagasta pārvaldē, Lībagu pagasta pārvaldē, Vandzenes pagasta pārvaldē, Valdgales pagasta pārvaldē, Ģibuļu pagasta pārvaldē, Valdemārpils pilsētas un Ārlavas pagasta pārvaldē. Līdzi jābūt personu apliecinošam dokumentam (pasei vai ID karte).

Tuvākajās dienās saņemt Covid-19 sertifikātu papīra formātā varēs arī citās Talsu novada pilsētu un pagastu pārvaldēs.

Inita Fedko