Veselība

Talsu novada pašvaldība tāpat kā ikviena publiskā un privātā sektora iestāde vai uzņēmums šobrīd saskaras ar biežu darbinieku saslimstību ar Covid-19. Talsu novada pašvaldība primāri nodrošina apmeklētāju apkalpošanu, savukārt citu jautājumu risināšana var prasīt nedaudz ilgāk laika nekā parasti.

Talsu novada pašvaldības centrālajā administrācijā attaisnotā prombūtnē ir 31% darbinieku (uz 21. februāri). Talsu novada pašvaldības izpilddirektore Ieva Krēķe teic, ka situācija uzlabojas, jo iepriekš prombūtnē bijuši 34% darbinieku.

Talsu novada pašvaldības speciālisti primāri nodrošina apmeklētāju apkalpošanu, bet, iespējams, citu jautājumu risināšana patlaban var prasīt nedaudz ilgāku laiku. Pašvaldības funkcijas tiek nodrošinātas, bet ne ierastajā apjomā un ne iepriekš pierastajos termiņos.

Sarežģīta situācija ir arī Sociālajā dienestā. Augstās saslimstības ar Covid-19 dēļ, sociālie darbinieki nepieņem klientus klātienē. Ar darbiniekiem iespējams sazināties telefoniski vai elektroniskajā pastā.

Savukārt iesniegumus iespējams ievietot pie pārvalžu ēkām izvietotajās pasta kastītēs vai arī iesūtīt tos elektroniski uz socialais.dienests@talsi.lv. Iesniegumi tiks izskatīti likumā noteiktajā termiņā un kārtībā.