Vakcinācija pret Covid-19 Talsos turpmāk tiks veikta slimnīcā

27. augusts 2021

Sākot ar 2. septembri Ziemeļkurzemes reģionālās slimnīcas  Talsu filiāle vakcināciju pret Covid-19, kas līdz šim tika veikta Talsu sporta namā,  nodrošinās filiāles vakcinācijas kabinetā, Stendes ielā 1.

Arī iedzīvotajiem, kuriem septembrī paredzēta revakcinācija, tā tiks nodrošināta SIA „Ziemeļkurzemes reģionālā slimnīca” Talsu filiāles vakcinācijas kabinetā Stendes ielā 1.

Pieteikšanās vakcinācijai paliek nemainīga – portālā manavakcina.lv, vai zvanot pa tālruni 8989, kā arī ja tehnisku iemeslu dēļ neizdodas pieteikties vakcinācijai vienotajā valsts sistēmā, joprojām ir iespēja saņemt atbalstu, zvanot uz Talsu vakcinācijas kabinetu – 25667849 darba dienās no plkst. 8.00 līdz 16.00.

Aktuālā informācija par vakcinācijas plānu, vakcīnu pieejamību un iespējām reģistrēties Ventspilī un Talsos tiek atjaunota katru nedēļu slimnīcas mājas lapā ziemelkurzemesslimnica.lv.

Ziemeļkurzemes reģionālās slimnīcas Talsu filiāles vadītāja Kristīna Bidzāne izsaka lielu pateicību Talsu vakcinācijas punkta komandai par profesionālo veikumu vakcinācijas punkta izveidē un darba nodrošināšanā, īpaši uzsverot personāla iejūtību un pozitīvo attieksmi saskarsmē ar iedzīvotājiem. Tāpat K.Bidzāne uzsver, ka darbs tiek turpināts un ikvienam, kurš to vēlas, ir iespēja vakcinēties slimnīcas Talsu filiālē

SIA „Ziemeļkurzemes reģionālā slimnīca’’