Izglītība Novadā Dundaga Talsi

Trešdien, 8. maijā, Izglītības un zinātnes ministre Anda Čakša dosies reģionālajā vizītē uz Talsu novadu. Vizītes laikā plānots apmeklēt vairākas izglītības iestādes un tikties ar Talsu novada pašvaldības pārstāvjiem.

Plkst.10.20 plānota vizīte Dundagas vidusskolā, no plkst. 12.10 ministre apmeklēs Talsu pamatskolu, savukārt no plkst. 12.50 – Talsu 2.vidusskolu. Izglītības iestādēs paredzētas sarunas ar skolas administrāciju par atbalstu pedagogiem, jauno skolu finansēšanas modeli, kā arī tikšanās ar pedagogiem.

Plkst.14.50 notiks tikšanās ar Talsu novada pašvaldības pārstāvjiem – domes vadību un Izglītības pārvaldi, lai iepazītos ar aktuālo situāciju Talsu novada izglītības iestādēs, runātu par skolu finansēšanas modeli un citām aktualitātēm nozarē.

Aizvadītajā nedēļā ministre tikās ar Valmieras novada mācību iestāžu pārstāvjiem.