Lauciene Sports
„SK Lauciene” volejbola komanda

„SK Lauciene” volejbola komanda noslēdz savu 28. sezonu 2. vietā, piekāpjoties „SK Pūre” komandai Tukuma novada atklātajā 2023/2024. gada čempionātā.

Fināla sērija iesākās ar mājinieku uzvaru 3:0. Lai uzvarētu sērijā, spēles notiek līdz divām uzvarām. Atbildes spēlē Pūrē, spraigā cīņā zaudējums ar 1:3, sērijā 1:1

6. maijā notika pēdējā izšķirošā spēle. Ar lielu skatītāju atbalstu spēles pirmais sets aizritēja visai spraigi – galotnē zaudējums, kas arī droši vien bija spēles lūzuma punkts.

Spēlē piedzīvots zaudējums ar rezultātu 1:3, sērijā 1:2.

• 1. vieta – „SK Pūre”.
  • 2. vieta – „SK Lauciene”.
  • 3. vieta – „Sēme”.
  • 4. vieta – „VK Druva”.

Liels paldies komandai, ģimenes locekļiem, draugiem un atbalstītājiem – mēs jūs dzirdējām!

Paldies komandas tiesnešiem Aivaram Pekmanim, Almantam Kalniņam, Arnim Bergmanim un Karīnai Osei.

Komandā spēlēja Singurs Zariņš, Rūdolfs Ozoliņš, Kārlis Pētersons, Juris Popmanis, Kaspars Viņiarskis, Edgars Vicinskis, Marguss Asplints, Kalvis Liepa, Klāvs Muižnieks, Ernests Salcevičs, Mareks Viņiarskis, Normunds Krūze, Arvis Reinholds.

Komandu atbalstīja Talsu novada pašvaldība, Laucienes pagasta pārvalde, SIA „Vika Wood”, SIA „SCANDBIO LATVIA”, SPB „Sporta Bode”, Sporta centrs „Lauciene”, biedrība „SK Lauciene”.

Vēlreiz liels paldies komandai par aizraujošu un labu sezonu! Par skaistu volejbolu!