Izglītība Sports

Iepazīsties ar Talsu novada Sporta skolas aizvadītās nedēļas notikumiem un panākumiem sportā!

U15 florbolisti aizvada 1/2 fināla spēli pret FK Kurši

Otrdien, 16. aprīlī, Talsu Valsts ģimnāzijā norisinājās Jaunatnes čempionāta 1/2 fināla spēle florbolā U15 grupai – Talsu NSS/Krauzers pret FK Kurši.

Spēles rezultātā Talsu komandai minimāls zaudējums – 4:5.

Gāja kā pa viļņiem, ātri nonācām zaudētājos ar 0:2, tad pratām izlīdzināt un ilgu laiku atradāmies vadībā ar 4:2. Trešā perioda vidū noplīsām” un ielaidām trīs bezatbildes vārtus. Ir laiks līdz nākošajai otrdienai, lai izdarītu secinājumus, izanalizētu video un sagatavotos atbildes spēlei Liepājā,” stāsta treneris Mārtiņš Maķevics.

Rezultativitātes punkti – Aleksis Šērs 3 (2+1), Toms Tramdahs 2 (2+0), Klāvs Vītols 1 (0+1), Aksels Āboliņš 1 (0+1).

Jaunatnes čempionāts florbolā U8 meitenēm

18. aprīlī Grobiņā norisinājās kārtējais LR jaunatnes čempionāts florbolā U-8 grupas meitenēm.

Talsu NSS/Krauzers komandas meitenes pārliecinoši uzvarēja visās spēlēs, sacenšoties divas reizes pret Grobiņas SS un NND/Ķekava komandām.

Labākās spēlētājas katrā spēlē: Elizabete Alsberga, Marlēna Valtere, Sofija More, Adele Eberliņa.

Rezultativitātes punktus guva Paula Šabanova, Anna Brice. Prieks par meiteņu spēlēt prieku un azartu!

Natālija Joničenko, florbola trenere

Talsu NSS/Dundagas zēnu komanda izcīna 3. vietu Latvijas Jaunatnes čempionātā volejbolā 2023./2024. g. sezonā

No 19. līdz 20. aprīlim Mārupē norisinājās U–7 grupu finālspēles U–17 grupas zēniem volejbolā.

Talsu NSS/Dundaga 11 komandu konkurencē izcīnīja 3. vietu.

Komandā spēlēja – Niks Martins Dišlers, Kristers Šulcs, Ernests Šmēdiņš, Ingars Blumbergs, Adrians Blaumanis, Kevins Krasons, Sandijs Zumbergs, Guntis Freibergs.

Labākais spēlētājs Guntis Freibergs.

Treneres Una Sila, Gundega Lapiņa

Jaunatnes čempionāts florbolā U8 komandām

Sestdien, 20. aprīlī, Rīgā notika Jaunatnes čempionāts florbolā U8 grupām.

Talsu NSS/Krauzers 1. komanda aizvadīja spēles pret Ķekavas Bulldogs White , Saulkalne/Salaspils un Rīgas Lauvas/Stars komandām.

Talsu NSS/Krauzers 2. komanda spēlēja pret Engures korsāriem, Ķekavas Bulldogs Blue un Lielvārdi .

Abas komandas aizvadīja spraigas spēles un krāja savu florbola pieredzi sacensties ar citu novadu komandām. Noteikti gribu uzslavēt tos, kas piedalījās pirmo reizi un nesamulsa laukumā, bet gan spēja iemest savus pirmos vārtus oficiālajās spēlēs,” komentē treneris Artis Raitums.

Jaunatnes čempionāta florbolā fināla spēles: Talsu NSS/Krauzers U12 komanda kļūst par čempioni, U16 komanda izcīna 2. vietu

Svētdien, 21. aprīlī, Talsu Valsts ģimnāzijā notika Jaunatnes čempionāta florbola spēles U12 un U16 grupai par 1. vietu.

U12 florbolisti aizvadīja spēli pret Rubene/KSS komandu, pagarinājumā izcīnot uzvaru ar rezultātu 5:6.

Talsu NSS/Krauzers U12 zēni kļuva par 2. divīzijas čempiona komandu.

Galvenais sezonas uzdevums – iekļūšana pirmajā divīzijā bija izpildīts jau pirms spēles, bet, protams, ka vēlējāmies iegūt zelta medaļas un sezonu noslēgt bez zaudējumiem. Gāja kā pa kalniem, bet zaudētājos nenonācām ne reizi. Skaisti Markusa Valdmaņa vārti no Aleksa Siņkeviča piespēles atnesa komandai zeltu spēles pagarinājumā pirmajā minūtē,” komentē treneris Mārtiņš Maķevics.

Rezultativitātes punkti – Markuss Valdmanis 2 (2+0), Demians Lauvenšteins 1 (1+0), Martins Kuļšs 1 (1+0), Jēkabs Treimanis 1 (1+0), Alekss Siņkevičs 1 (0+1), Everts Alsbergs 1 (0+1), Alekss Reneslācis 1 (0+1), Miks Hermanis 1 (0+1).

U16 komanda fināla spēli aizvadīja pret LSC/Ogre komandu, rezultātā gūstot zaudējumu – 1:2. Kopvērtējumā Talsu NSS/Krauzers florbolisti ieguva 2. vietu.

Sāpīgi! Ļoti sāpīgi zaudēt sezonas pēdējo spēli, kad ir ieguldīts milzīgs darbs un zelta medaļu liktenis izšķīrās ar vieniem neveiksmīgiem vārtiem. Gribu teikt lielu paldies spēlētājiem, vecākiem, faniem un klubam par ieguldīto sezonas laikā. Paldies,” uzsver treneris Toms Akmeņlauks.

Rezultativitātes punkti – Eduards Sokolovs 1 (1+0), Rūdolfs Niedrājs 1 (0+1).