Aktuālā informācija par vīrusu “Covid-19”

29. novembris 2021

Pašvaldībā no amata pienākumu veikšanas atstādināti 74 darbinieki

Valsts un pašvaldību iestādēs un to kapitālsabiedrībās strādājošajiem līdz 15. novembrim bija jāuzsāk vakcinācijas process. No 15. decembra darba pienākumus klātienē vai attālināti varēs veikt tikai tās personas, kuras varēs uzrādīt derīgu Covid-19 sertifikātu.

29. novembris 2021

Vakcinējies Talsos – Kareivju ielā 7

Ja neesi vēl paguvis vakcinēties pret Covid-19, Talsu vakcinācijas punktā, Kareivju ielā 7 iespējams pieteikties vakcinācijai ar Janssen un Moderna vakcīnām 2.-4. decembrī. Personām no 12 līdz 25 gadu vecumam un grūtniecem šajās dienās pieejama arī Pfizer vakcīna.

16. novembris 2021

Informatīvs materiāls par vakcīnām pret Covid-19

Zāļu valsts aģentūra (ZVA) izstrādājusi informatīvu materiālu, kas satur pierādījumos balstītu un uzticamu informāciju par līdz šim lietošanai apstiprināto Covid-19 vakcīnu darbību un biežākajām blakusparādībām.

15. novembris 2021

Darbs noritēs zaļajā režīmā

Talsu novada pašvaldības administratīvā centra apmeklētāju pieņemšanas centrā un kasē, pilsētu un pagastu pārvaldēs un pašvaldības kapitālsabiedrībās klienti tiek apkalpoti zaļajā režīmā pēc iepriekšēja pieraksta.

15. novembris 2021

Paplašināts iedzīvotāju loks, kas var saņemt balstvakcīnu

Būtiski paplašināts to iedzīvotāju loks, kuri var saņemt balstvakcīnu pret Covid-19. Balstvakcinācijas programmas mērķis ir novērst hospitalizāciju, smagu saslimšanu un nāvi tajās sabiedrības grupās, kur uz pierādījumiem balstīti ir zināms, ka primārā imunizācija varētu vairs nenodrošināt optimālu imūno aizsardzību.

12. novembris 2021

Par epidemioloģiskās drošības pasākumiem no 15. novembra

Ministru kabineta sēdē tika apstiprināti grozījumi MK rīkojumā par ārkārtējās situācijas izsludināšanu*, paredzot epidemioloģiskās drošības prasības no 15. novembra, kad būs beidzies iepriekš noteiktais stingrais mājsēdes periods.