Publicēts 17.06.2024.

Sabiedrības viedokļa noskaidrošanai tiek publicēts saistošo noteikumu projekts „Par kapsētu izveidošanu un pārvaldīšanu”. Aicinām viedokli sniegt divu nedēļu laikā (līdz 2024. gada 1. jūlijam), nosūtot to uz e-pasta adresi pasts@talsi.lv vai vēstulē uz adresi Kareivju iela 7, Talsi, LV-3201. Vēstules tēmā lūdzam norādīt „Par kapsētu izveidošanu un pārvaldīšanu”.

Publicēts 13.06.2024.

Sabiedrības viedokļa noskaidrošanai tiek publicēts saistošo noteikumu projekts „Par atbalstu sportistiem un sporta komandām”. Aicinām viedokli sniegt divu nedēļu laikā (līdz 2024. gada 27. jūnijam), nosūtot to uz e-pasta adresi pasts@talsi.lv vai vēstulē uz adresi Kareivju iela 7, Talsi, LV-3201. Vēstules tēmā lūdzam norādīt „Kārtība, kādā tiek segti braukšanas izdevumi izglītojamajiem Talsu novadā”.