Ziņas

Novadā
3. septembris 2020

Talsu novada kārtējo domes sēžu un komiteju grafiks

Publicēts Talsu novada kārtējo domes sēžu un komiteju grafiks līdz 2020. gada beigām.

Novadā
17. marts 2020

Aicinām iedzīvotājus izmantot iespēju sazināties attālināti

Iedzīvotājiem ir iespēja pašvaldībai elektroniski iesniegt iesniegumu, izmantojot valsts pārvaldes pakalpojumu portālu www.latvija.lv. Šeit pieejama instrukcija e-pakalpojuma "Iesniegums iestādei" lietošanai

Uzņēmējdarbība
20. oktobris 2020

No nākamā gada paredzētas izmaiņas pašnodarbinātām personām

2021. gada valsts budžetu pavadošo likumprojektu paketē ir iekļauti vairāki likumprojekti, kas paredz izmaiņas pašnodarbinātām personām. Tās paredz grozījumi likumā “Par iedzīvotāju ienākuma nodokli”, grozījumi Mikrouzņēmumu nodokļa (MUN) likumā un grozījumi likumā “Par valsts sociālo apdrošināšanu”.

Vīruss "Covid-19"
20. oktobris 2020

No 12. oktobra, šķērsojot Latvijas Republikas robežu, jāaizpilda elektroniskā anketa

Elektroniskās anketas pieejamas no jebkuras viedierīces un aizpildāmas īpašā tīmekļvietnē covidpass.lv no 12. oktobra. Tas nozīmē, ka personām, kas iebrauc Latvijas Republikā līdz 11. oktobrim plkst. 23:59, vēl ir jāaizpilda papīra anketas, par kurām tāpat kā šobrīd – parūpēsies pārvadātāji. Iestājoties 12. oktobrim, ir pieejama mājaslapa covidpass.lv, un personām, kas šķērso Latvijas Republikas robežu, obligāti jāaizpilda anketa un jāparāda saņemtais QR kods robežsargiem.

Kultūra
19. oktobris 2020

Nebijis gaismu un skaņu instalāciju uzvedums Strazdē

Šajā gadā Strazdes pagasta prioritāte ir Strazdes muižas apkārtnes labiekārtošana. Tas novedis pie kā skaista un nebijuša - gaismu un skaņu instalāciju performances 31. oktobrī pie bijušā Strazdes muižas zirgu staļļa mūriem.

Novadā
19. oktobris 2020

Iepazīst projekta ieceri Stendē dabā

19. oktobrī Stendes pilsētas pārvaldē tikās Talsu novada pašvaldības vadība, Talsu novada domes deputāti un vietējie uzņēmēji. Tikšanās laikā varēja iepazīties ar plānotā projekta "Stacijas un Dumpīšu ielas posma izbūve Stendē rūpnieciskās teritorijas darbības nodrošināšanai" ieviešanas un izstrādes ieceri un aplūkot tā realizācijas vietu dabā.

Pilsētās un pagastos
19. oktobris 2020

Talsu novadā īsteno projektu “Meža dienas 2020”

Talsu novadā projekts “Meža dienas 2020” īstenots trijās pagastu pārvaldēs – Vandzenē, Īvē un Strazdē.

Kultūra
17. oktobris 2020

Atklāj unikālu Talsu novada fotogrāmatu “Pa ceļam”

Talsu novada pašvaldība sadarbībā ar Talsu fotoklubu izdevusi novadu reprezentējošu fotogrāmatu “Pa ceļam”. Tās koncepts slēpjas novada ceļos un to stāstos, ko atklājuši 19 fotogrāfiju autori.  Fotogrāmata “Pa ceļam” ir unikāla, jo iemūžina Talsu novada administratīvās teritorijas ceļu tīklu vēl pirms gaidāmās administratīvi teritoriālās reformas – kā ir tagad, tā nebūs vairs nekad.

1 2 3 no 118