Ziņas

Novadā
22. marts 2023

Izmaiņas Talsu novada pašvaldības administrācijas darba laikā

No šī gada 3. aprīļa stājas spēkā darba laika izmaiņas Talsu novada pašvaldības Centrālās administrācija un Valsts un pašvaldību vienotajos klientu apkalpošanas centros Mērsraga, Rojas, Dundagas pagastu pārvaldēs.

Ģibuļi
16. marts 2023

Applūdis un satiksmei slēgts ceļš Pastende – Iliņi – Spāre pie mājām „Saulītes”

Applūdis un satiksmei slēgts ceļš Pastende – Iliņi – Spāre pie mājām „Saulītes”. Aicinām plānot braucienus, izvēloties citu maršrutu.

Novadā
10. marts 2023

Paziņojumi par detālplānojuma atcelšanu Laucienes pagastā, Ģibuļu pagastā un Stendē

Talsu novada pašvaldība paziņo, ka saskaņā ar Talsu novada domes 2023. gada 28. februāra lēmumiem Nr. 79, Nr.80 un Nr.81 tiek atcelts detālplānojums nekustamā īpašuma „Mīļie”, Laucienes pagastā, zemes vienībai, nekustamā īpašuma „Brīvības 50”, Stendē, Talsu novadā, zemes vienībai, kā arī nekustamajiem īpašumiem „Kapari” Ģibuļu pagastā

Ģibuļi
3. februāris 2023

Paziņojums par detālplānojuma atcelšanu  

Līdz ar Saistošo noteikumu Nr.2 apstiprināšanu tiek atcelts detālplānojums nekustamajos īpašumos „Medņi”, „Apkalni”, „Mežputni”, „Mazmedņi”, „Mazirbes”, „Medņugrodiņi”, „Medņdingas”, „Mellenes”, „Jaunmedņi”, „Dižirbes”, „Mednīši”, „Medņugaiļi”, „Kalnmedņi ”, „Medņvalki”, „Medņspilves”, „Medņu ceļš”, Ģibuļu pagastā, Talsu novadā.

Ģibuļi
20. janvāris 2023

Daļa no „Rīga–Talsi–Ventspils” reģionālo starppilsētu autobusu reisiem apkalpos pieturu „Pastende”

No 23. janvāra uz Stendes tilta remontdarbu laiku vairāki reģionālo starppilsētu autobusu reisi iebrauks arī Pastendē un pasažierus uzņems pieturā „Pastende”. Pārējie reģionālo autobusu reisi, kam pēc maršruta kustību grafiks ved cauri Pastendei, Stendes tilta remonta laikā turpinās braukt pa apbraucamiem ceļiem, neiebraucot Pastendē.

Novadā
19. janvāris 2023

Talsu novada aktualitātes Radio SWH ēterā katru piektdienu 12.30

Arī šogad un turpmāk Talsu novada aktualitātes – svarīgākie notikumi un jaunumi – skanēs Radio SWH apraides zonā. Divu minūšu aktuālāko notikumu apkopojums klausāms katru piektdienu 12.30.

1 2 3 no 6