Ziņas

Tūrisms
18. maijs 2022

Akcija „Apceļosim Latvijas pilis un muižas 2022” šogad notiks jau 10 reizi!

Latvijas Piļu un muižu asociācija ar prieku ziņo, ka šogad  jau 10 reizi notiks apceļošanas akcija, kuras laikā būs iespēja apceļot mūsu Latvijas pagātnes mantojumu – pilis un muižas, kuras ar lielu rūpību tiek lolotas un saglabātas ne tikai mūsu, bet arī nākamajām paaudzēm. Pirmo reizi šāda akcija notika 2000. gadā. Iepriekšējos gados tā ir guvusi lielu atsaucību un gandarījumu gan no apceļotāju, gan piļu, muižu īpašnieku puses.

Gibuļi
18. maijs 2022

​Ar rekordlielu dalībnieku skaitu aizvadīts Spāres kauss spiningošanā

14. maijā plkst. 14.00 Spāres ezerā no atpūtas vietas “Rodas” tika dots starts Spāres kausam spiningošanā. Kopā spiningošanas sacensībās piedalījās divdesmit deviņas komandas ar piecdesmit astoņiem sacensību dalībniekiem no Rīgas, Liepājas, Ventspils, Kuldīgas, Tukuma, Rojas, Grobiņas, Kolkas, Melnsila, Stendes, Kūļciema, Pūres, Laucienes, Engures, Stendes, Spāres un Talsiem.

Gibuļi
9. maijs 2022

Pastendē pabeigta pārbūve tiltam pār Stendes upi

Pirms vairāk nekā 150 gadiem celtā tilta pār Stendes upi Skolas ielā Pastendē rekonstrukcijas darbi ir pabeigti. Līdzšinējā tilta vietā ir uzbūvēts jauns tilts, kas paredzēts gan autobraucējiem, gan velosipēdistiem un gājējiem.

Novadā
5. maijs 2022

10. maijā atsāksies deputātu klātienes pieņemšanas

Pieņemšanas notiek pilsētu un pagastu pārvaldēs otrdienās 17.00–18.00. Talsu novada pašvaldībā domes priekšsēdētājas un vietnieku pieņemšanas laiki ir 17.00–19.00.

Kultūra
7. aprīlis 2022

Satiec savu meistaru arī Talsu novadā!

2022. gada 8., 9. un 10. aprīlī visā Latvijā jau četrpadsmito reizi notiks pasākums „Satiec savu meistaru!”. Satikt meistarus un iemēģināt roku noderīgās prasmēs varēs Tiņģerē, Spārē, Sabilē, Rojā, Strazdē, Pastendē, Stendē un Talsos.

Sports
6. aprīlis 2022

Aizvadīts Ģibuļu kauss spēka divcīņā

Sestdien, 2. aprīlī, Pastendes sporta centrā tika aizvadīts Ģibuļu kauss spēka divcīņā, kur katram dalībniekam bija jāizpilda spiešana guļus kopā ar vilkmi no zemes, kur pacelto rezultātu kopsumma deva ieskaites punktus katram dalībniekam.

1 2