Ziņas

Izglītība
14. janvāris 2022

Novadniekiem panākumi mācību olimpiādēs

Patlaban tie ir 48 skolēni un 30 pedagogi, kuri guvuši augstus rezultātus Talsu novada olimpiādēs: angļu valodā, vācu valodā, krievu valodā, bioloģijā, vēsturē un filozofijā.

Izglītība
22. novembris 2021

Jaunsardzes centrs aicina Latvijas iedzīvotājus kļūt par valsts aizsardzības mācības skolotājiem

2020. gada 3. decembrī Saeima pieņēma Valsts aizsardzības mācības un Jaunsardzes likumu, kas paredz, ka no 2024. gada 1. septembra valsts aizsardzības mācības priekšmeta apguve vidējās izglītības programmās būs obligāta. Lai nodrošinātu šī mācību priekšmeta apguvi, būs nepieciešami ap 250 valsts aizsardzības mācības skolotāji.

Izglītība
17. novembris 2021

Ap 90 sākumskolas pedagogu novadā pilnveido zināšanas konferencē

13. novembrī Talsu novada Izglītības pārvalde sadarbībā ar Latvijas Universitāti, LU Fondu un LU SIIC organizēja Sākumskolas skolotāju metodiski praktisko konferenci „Mācām skolēnus domāt dziļāk „STEM skolā. Uzdrīkstos, domāju, radu!””. Konference notika tiešsaistē, pulcējot ap 90 Talsu novada pedagogu.

Dundaga
10. novembris 2021

Dundagas vidusskolai piešķir „eTwinning Skola” statusu

Dundagas vidusskola ir starp tām 2935 iestādēm visā Eiropā un 22 Latvijā, kam eTwinning Centrālais atbalsta dienests šī gada aprīlī uz diviem gadiem piešķīra „eTwinning Skola” statusu, tādējādi novērtējot iestāžu aktīvu iesaistīšanos eTwinning projektu īstenošanā un pedagogu profesionālās pilnveides pasākumu veicināšanā.

Izglītība
1. novembris 2021

Par izglītības procesa norisi no 1. novembra

Skolā atgriezīsies jaunāko klašu skolēni un mācības klātienē turpinās arī  speciālās izglītības klašu un speciālo izglītības iestāžu audzēkņi. Vispārizglītojošo skolu 4. - 12. klašu skolēni, izglītojamie profesionālajā un augstākajā izglītībā, kā arī interešu un pieaugušo izglītībā līdz 14. novembrim īsteno mācību darbu attālināti.

Izglītība
28. oktobris 2021

Piešķirs stipendijas topošajiem pedagogiem un mediķiem

28. oktobra domes sēdē pieņemts lēmums turpināt pašvaldības stipendijas piešķiršanu trīs pedagoģijas un diviem medicīnas studentiem. Papildu ar finansiālu atbalstu mācību laikā tiks atbalstīti vēl divi topošie pedagogi un viens medicīnas students.

1 2 3 no 21