Ziņas

Izglītība
21. septembris 2021

Godinās konkursa „Izcilākie Talsu novada izglītojamie un pedagogi vispārējās, profesionālās, profesionālās ievirzes un interešu izglītībā” laureātus

Četrās nominācijās tika izvirzīti 13 pretendenti. Sīvākā konkurence ir nominācijā „Par izcilu pedagoģisko darbu vispārizglītojošajā skolā”, kur izvirzīti seši pedagogi no Talsu pamatskolas, Talsu Valsts ģimnāzijas, Talsu 2. vidusskolas un Valdemārpils vidusskolas.

Izglītība
16. septembris 2021

Iespēja pieteikties konferencei veltītu darbam ar jaunatni

14. oktobrī, plkst. 10.00 – 17.00, konferenču zālē „Fantadroms” notiks konference „Nākamais solis darbā ar jaunatni – ilgtspējai”. Konference pulcēs gan Latvijas darba ar jaunatni profesionāļus, gan ārzemju ekspertus.

Izglītība
14. septembris 2021

Erudīcijas konkurss vidusskolēniem „BIO-GO-Higher”

14. septembrī sākas pieteikšanās Baltijas Biomateriālu ekselences centra erudīcijas konkursam 10. un 11. klašu skolēniem „BIO-GO-Higher”. Konkurss tiek rīkots, lai stiprinātu skolēnu zināšanas inženierzinātnēs un dabaszinībās, kā arī vairotu viņu interesi par implantmateriālu izmantošanu medicīnā.

Izglītība
10. septembris 2021

Aicina skolēnus pieteikties konkursam „Radošais intelektuālis”

Patentu valde aicina līdz 18. oktobrim skolēnus izstrādāt un iesniegt darbus konkursā „Radošais intelektuālis”, tādējādi sekmējot jauniešu izpratni par rūpnieciskā īpašuma nozīmi un pielietojumu uzņēmējdarbībā.

Izglītība
9. septembris 2021

Bērnu un jauniešu nometnes šovasar Talsos un novadā

Lai nodrošinātu atbalstu bērnu un jauniešu nometņu organizēšanai, pavasara domes sēdē deputāti lēma par finansiālu atbalstu deviņām nometnēm. Savukārt maija beigās valdība atbalstīja 2,2 miljonu eiro piešķiršanu pašvaldībām nometņu organizēšanai, lai ar to palīdzību mazinātu Covid-19 izraisītās sekas skolēniem, ilgstoši mācoties attālinātā režīmā. Valsts finansējumu šim mērķim saņēma arī Talsu novada pašvaldība.

Novadā
9. septembris 2021

NVA piedāvā iespēju mācīties atvērto tiešsaistes kursu platformās

Jaunā mācību pilotprojekta „Nākotnes prasmju iniciatīva” ietvaros Nodarbinātības valsts aģentūra piedāvā darba meklētājiem un nodarbinātajiem, kuriem nepieciešams pilnveidot savas profesionālās prasmes un iemaņas, iespēju mācīties starptautisko atvērto tiešsaistes kursu platformās.

1 2 3 no 19