Ziņas

Pilsētās un pagastos
15. oktobris 2020

Top jaunas pirmskolas izglītības iestādes “Zīlīte” būvprojekts

Talsu novada pašvaldība turpina jaunās pirmsskolas izglītības iestādes “Zīlīte” būvprojekta izstrādi Vandzenes pagastā, Talsu novadā. Jaunais būvprojekts paredz, ka tādējādi tiktu nodrošinātas telpas 86 audzēkņiem vecumā no 1,5 līdz 7 gadiem.

Izglītība
30. septembris 2020

Mācību gadu uzsākuši vairāk nekā 3000 skolēnu

1. septembrī Talsu novada izglītības iestādēs sākās jaunais mācību gads. Šajā mācību gadā Talsu novada skolās mācību programmu apgūst 3005 bērni.

Izglītība
28. septembris 2020

Talsu Valsts ģimnāzijas klase apgūs komandas veidošanas prasmes

Latvijā lielākās skolēnu prāta un sporta spēles “ZZ Čempionāts” ciešā sadarbībā ar Veselības ministriju ir izveidojuši neierastu projektu. Tā ietvaros 40 klasēm no visas Latvijas būs iespēja pieredzējušu mentoru pavadībā stiprināt klases kolektīvu kā vienotu komandu. No Talsiem šajā projektā piedalīsies Talsu Valsts ģimnāzijas 11.a klase.

Pilsētās un pagastos
24. septembris 2020

Sabiles Mūzikas un mākslas skolas audzēknes – Valsts konkursa laureātes

Valsts konkursā, kurā māklas skolu audzēkņiem bija jāiztrādā scenogrāfijas makets, laureātu vidū ir arī Sabiles Mūzikas un mākslas skolas audzēknes Viktorija Feldmane un Elīza Jekuma.

Izglītība
17. septembris 2020

Pie Talsu PII Zvaniņš atkal plīvos Zaļais karogs

Talsu PII Zvaniņš ir starp tām 110 izglītības iestādēm Latvijā, kurai par darbību Vides izglītības veicināšanā atkārtoti piešķirts Ekoskolu programmas augstākais apbalvojums Starptautiskais Zaļais karogs.

Izglītība
4. septembris 2020

Precizēti saimnieciskie un organizatoriskie jautājumi

2. septembrī Talsu Valsts ģimnāzijas skolēni jauno mācību gadu sāka neierastos apstākļos: izglītības iestādē tiek veikta pārbūve, tādēļ mācību process bērniem tiek nodrošināts citās telpās. Pēc pirmās mācību nedēļas ir precizēti saimnieciskie un organizatoriskie jautājumi.

1 2 3 no 10