Ziņas

Novadā
30. maijs 2022

Aktualizē specialitāšu sarakstu pašvaldības stipendijām

Ik gadu Talsu novada pašvaldība studentiem, kuri apgūst kādu no ārstniecības vai pedagoga specialitātēm, piedāvā iespēju pieteikties pašvaldības stipendijām. Talsu novada dome 26. maija sēdē apstiprināja aktualizēto specialitāšu klāstu, pirms tam izvērtējot jomas, kurās īpaši svarīgi novadam piesaistīt jaunos speciālistus.

Izglītība
30. maijs 2022

Talsu novada pašvaldība piešķir līdzfinansējumu bērnu un jauniešu vasaras nometnēm

Talsu novada pašvaldība 2022. gada vasarā līdzfinansēs 13 dažādas dienas un diennakts nometnes, kurās kopumā varēs piedalīties 387 dalībnieki vecumā no 5 līdz 19 gadiem. Kopējais no pašvaldības budžeta piešķirtais finansējums ir 16 505,05 eiro.

Mērsrags
25. maijs 2022

Nordplus projektos Mērsraga vidusskolēni sadarbojas ar Dānijas un Fēru salu jauniešiem

Mērsraga vidusskolā īstenoti 2 Nordplus projekti, viens ar Hvalso skolēniem no Dānijas un otrs ar Fēru Salu jauniešiem.

Izglītība
23. maijs 2022

Izlaidumi Talsu novada skolās

Arī šajā gadā daudzus skolēnus gaida priecīgs notikums – skolas absolvēšana. Talsu novada pašvaldība informē par izlaidumiem Talsu novada skolās.

Izglītība
12. maijs 2022

Biznesa augstskolas „Turība” Talsu filiāle atzīmēs 20. jubileju

2022. gads Biznesa augstskolas „Turība” reģionālajām filiālēm ir jubilejas gads – aprit 20 gadi kopš filiāļu dibināšanas. Arī Talsu filiāle ir starp tām, kura 2. jūnijā svinēs savu 20 gadu pastāvēšanas gadadienu ar krāsainu jubilejai veltītu programmu.

Izglītība
12. maijs 2022

Izstrādāti vienoti saistošie noteikumi pirmsskolas vecuma bērnu reģistrācijai

Saistošie noteikumi izstrādāti, lai noteiktu kārtību, kādā Talsu novada pašvaldībā tiek organizēta pirmsskolas vecuma bērnu reģistrācija un uzņemšana Talsu novada izglītības iestādēs, kas īsteno pirmsskolas izglītības programmas.

1 2 3 no 24