Ziņas

Novadā
29. septembris 2022

Iedzīvotājiem pieejami bezmaksas maisi bioloģiskajiem atkritumiem

Talsu novadā ir jūtamas rudens vēsmas, tāpēc drīz iedzīvotāji uzsāks koku lapu savākšanu. Atgādinām, ka koku lapu dedzināšana ciemu un pilsētu teritorijās nav ieteicama potenciālās bīstamības un sadūmojuma dēļ. Talsu pilsētas, Sabiles pilsētas un Abavas, Dundagas, Rojas, Ķūļciema, Balgales, Laucienes, Kolkas, Ģibuļu, Valdgales, Mērsraga, Laidzes un Vandzenes pagasta pārvaldes arī šogad iedzīvotājiem nodrošinās bezmaksas bioloģiskajiem atkritumiem paredzētos marķētos maisus koku lapu nodošanai atkritumu poligonā.

Kolka
22. septembris 2022

Kolkas pamatskolas audzēkņu veikumu novērtē radošajos konkursos

Autortiesību un blakustiesību apguves veicināšanas projekta „Autorskola” noslēguma pasākumā tika apbalvoti radošo mākslas darbu konkursa uzvarētāji. Balvas 100 eiro vērtībā ieguva tikai četri interesantāko un radošāko darbu autori, tostarp Kolkas pamatskolas 5. klases skolēns Ralfs Līdums.

Talsi
19. septembris 2022

Arī mūsu novadā bērni padziļināti apgūst vides izglītību

13. septembrī notika ikgadējā Ekoskolu apbalvojumu pasniegšanas ceremonija. Ekoskolu programmas apbalvojumus par sasniegumiem vides izglītībā saņēma arī septiņas Talsu novada izglītības iestādes: Talsu pirmsskolas izglītības iestāde (PII)  „Zvaniņš”, Talsu PII „Pīlādzītis”, Dundagas PII „Kurzemīte’’, Kolkas pamatskola, Mērsraga vidusskola, Virbu sākumskola un Lībagu sākumskola.

Novadā
19. septembris 2022

Slīteres Nacionālajam parkam simtgadē aicina dāvināt fotogrāfijas

Slīteres Nacionālā parka dabas centrs, gatavojoties parka apaļās jubilejas atzīmēšanai, aicina amatierus un profesionālus fotogrāfus līdz 15. novembrim dāvināt un tādējādi padarīt publiskas savas pēdējā piecgadē uzņemtās fotogrāfijas, kas attēlo nacionālā parka dabas un kultūrvēstures ainavas, floru un faunu.

Uzņēmējdarbība
16. septembris 2022

Izsludina projektu iesniegumu pieņemšanas 13. kārtu uzņēmējdarbībai laukos

Projektu iesniegumu pieņemšana notiks: no 2022. gada 7. oktobra līdz 2022. gada 7. novembrim. Projektu darbības teritorija: Ventspils novads un Talsu novada Dundagas, Īves, Kolkas, Lubes un Valdgales pagasti.

Roja
15. septembris 2022

Sakārtots Rojas, Kolkas, Mērsraga un Dundagas pagasta ģerboņu jautājums

Ģerbonis ir katras pilsētas un pagasta identitātes, goda un lepnuma simbols. Pēc administratīvi teritoriālās reformas pagājušā gada jūlijā pagastu ģerboņu jautājums aktualizējās Rojas, Kolkas, Dundagas un Mērsraga pagastā. Tagad šo pagastu ģerboņi ir reģistrēti Ģerboņu reģistrā un izmantojami pašvaldības komunikācijā.

1 2 3 no 7