Ziņas

Vīruss "Covid-19"
12. janvāris 2021

Bibliotēkas atsāks grāmatu pieņemšanu un izsniegšanu

No 12. janvāra arī Talsu novada bibliotēkas atsāks grāmatu pieņemšanu un izsniegšanu. Bibliotēku lasītavas un citi tajās nodrošinātie pakalpojumi apmeklētājiem nebūs pieejami.

Kultūra
7. janvāris 2021

Aicina iesniegt pieteikumus kultūras un tūrisma projektu konkursā

Līdz 1. februārim aicina iesniegt projektus 2021. gada konkursā, kura pieejamais kopējais finansējums ir 12 000 EUR, bet maksimāli pieejamais finansējums vienam projektam — 1000 EUR.

Pilsētās un pagastos
30. novembris 2020

Turpinās Talsu Galvenās bibliotēkas apkārtnes labiekārtošana

Septembra beigās tika uzsākti Talsu Galvenās bibliotēkas labiekārtošanas darbu 1. kārta, lai apkārtne ap bibliotēku kļūtu sakoptāka un tā būtu pieejamāka visiem bibliotēkas apmeklētājiem.

Kultūra
30. novembris 2020

Veidos Sabiles mākslas, kultūras un tūrisma centru

Talsu novada dome 26. novembrī balsoja par Talsu novada pašvaldības iestādes izveidošanu “Sabiles mākslas, kultūras un tūrisma centrs”, kas atrodas un turpmāk darbosies Sabilē, Sinagogas ēkā, Strautu ielā 4.

Pilsētās un pagastos
27. novembris 2020

28. novembrī uz laiku būs slēgts pilsētas laukums

28. novembrī no plkst. 17:30 līdz 22:00 tiks ierobežota transporta kustība Talsu pilsētas laukumā un Fabrikas ielas posmā no Ūdens ielas līdz krustojumam ar Lielo ielu, lai pastaigas laikā droši varētu baudīt gaismu un multimediju performances.

Kultūra
9. novembris 2020

Talsu novada pašvaldības apbalvojumu pasniegšana pārcelta uz nākamā gada 4. maiju

Līdz ar ārkārtējās situācijas iestāšanos no 9. novembra līdz 6. decembrim, Talsu novadā ir atcelti visi iepriekš plānotie Latvijas Republikas proklamēšanas gadadienai veltītie pasākumi. Tostarp arī Talsu novada pašvaldības apbalvojumu - “Talsu novada Izcilības balva”, “Talsu novada Atzinības balva” un “Talsu novada Goda balva” - pasniegšana.

1 2 3 no 8