Ziņas

Kultūra
14. janvāris 2022

Piesaki pretendentus apbalvojumiem kultūrā un sportā!

Ikvienam Talsu novada iedzīvotājam ir iespēja izvirzīt savus pretendentus 18 nominācijās līdz 19. janvārim plkst. 17.00, aizpildot pieteikuma anketu.

Kultūra
12. janvāris 2022

Svinēsim svētkus, svinēsim Talsus!

Lai suminātu Talsu vārda svētkus 17. janvārī, vairāku dienu garumā notiks dažādas aktivitātes un konkursi, būs pieejami īpaši piedāvājumi un Talsu burvības izbaudīšanas iespējas.

Tūrisms
3. janvāris 2022

Aicina iesniegt pieteikumus kultūras un tūrisma projektu konkursa 2022. gada I kārtai

Talsu novada pašvaldība aicina līdz 24. janvārim iesniegt projektu pieteikumus kultūras un tūrisma projektu īstenošanai 2022. gadā. Šī gada konkursa prioritāte – kultūrvides unikalitāte, jaunrade un kopienas tradīcijas projektos, kuri īstenoti inovatīvā veidā, veicina dažādu kultūras un tūrisma aktivitāšu pieejamību Talsu novadā.

Kultūra
29. decembris 2021

Pašvaldība sniedz finansiālu atbalstu „Kalendārs mani sauc” filmas uzņemšanai

Andra Kalnozola romānu „Kalendārs mani sauc” plānots ekranizēt filmā, kuras režisors būs Juris Poškus. 29. decembra Talsu novada domes sēdē tika nolemts finansiāli atbalstīt kino projekta veidošanu, piešķirot pašvaldības finansējumu 40 000 eiro apmērā.

Talsi
30. novembris 2021

Talsu novada muzejs vizuālu pārmaiņu priekšā

Muzeja jumta segums gadu gaitā bija savu laiku nokalpojis, tāpēc jumta daļas rekonstrukcija tika iekļauta prioritāro darbu sarakstā, kas nu ir veiksmīgi noslēgušies.

Kultūra
15. novembris 2021

Talsu novada muzeja biļetes tagad iespējams iegādāties attālināti

No šodienas ieejas biļetes uz Talsu novada muzeju iespējams iegādāties izmantojot lietotni Mobilly. Kopā ar nu jau 50 Latvijas muzejiem nodrošināsim bezkontakta maksājumus un paātrināsim biļešu pārbaudes procesu, kas šajā laikā ir nozīmīgs aspekts, rūpējoties par epidemioloģiski drošu muzeja apmeklējumu.

1 2 3 no 17