Ziņas

Kultūra
25. maijs 2022

Sāks Talsu novada muzeja tāfelklavieru restaurāciju

Restaurācija sāksies 2022. gada jūnijā. Muzejs ir saņēmis finansējumu 3000 eiro apmērā no Valsts kultūrkapitāla fonda (VKKF) Kurzemes reģiona konkursa, kas ļauj uzsākt restaurācijas pirmo posmu.

Kultūra
25. maijs 2022

Kinoteātrī „Auseklis” trīs dokumentālās filmas par ikoniskiem modes dizaineriem

No 3. līdz 5. jūnijam demonstrēsim 2022. gada „Riga fashion week” modes kolekcijas filmas. Tās ir filmas par ikoniskiem modes dizaineriem, kuri ir būtiski ietekmējuši pasaules modi – Žanu Polu Gotjē, Pjēru Kardēnu un Martēnu Marželu.

Kultūra
24. maijs 2022

Aizvadīta daudzveidīga un piesātināta Muzeju nakts novadā

Šogad Latvijas muzeji jau 18. reizi piedalījās starptautiskajā akcijā, un Muzeju nakts Latvijā kļuvusi par vērienīgāko muzeju nozares pasākumu un tradīciju, pateicoties pozitīvo emociju lādiņam, ko cilvēki saņem un arī nodod viens otram, satiekoties un baudot kultūru netradicionālā laikā un neformālā atmosfērā.

Talsi
20. maijs 2022

Izstāde “Nenotveramais” nominēta Muzeju biedrības Gada balvai

Šī gada 27. maijā Jēkabpils Vēstures muzejā Muzeju dienu laikā tiks pasniegta Latvijas Muzeju biedrības (LMB) Gada balva. Starp nominantiem arī Talsu novada muzeja izstāde “Nenotveramais”.

Kultūra
20. maijs 2022

Talsos skanēs Dziesmu un Deju svētku ieskaņas koncerts

2022. gada 28. maijā plkst. 19.00 Talsu Sauleskalna estrādē skanēs XXVII Vispārējo latviešu Dziesmu un XVII Deju svētku ieskaņas koncerts.

Tūrisms
18. maijs 2022

Piesakies pašvaldības atbalstam un īsteno idejas kultūrā un tūrismā!

Talsu novada pašvaldība no 20. maija līdz 3. jūnijam aicina iesniegt pieteikumus  kultūras un tūrisma projektu konkursā.  Šī gada projektu konkursa prioritāte ir kultūrvides unikalitāte, jaunrade un kopienas tradīcijas projektos, ko paredzēts īstenot inovatīvā veidā un kas veicina dažādu kultūras un tūrisma aktivitāšu pieejamību novadā.

1 2 3 no 21