Ziņas

Novadā
22. septembris 2021

Sabiles mākslas, kultūras un tūrisma centrs saņem atzinību

Vakar Esena Pārdaugavas dārzos tika nosaukti šī gada skates „Gada labākā būve Latvijā 2020” uzvarētāji. Starp konkursa finālistiem Sabiles mākslas, kultūras un tūrisma centrs saņēma atzinību kategorijā „Pārbūve”.

Kultūra
20. septembris 2021

Sabiles Mākslas, kultūras un tūrisma centra atklāšanas pasākums nominēts balvai „Kilograms kultūras”

Katrā nominācijā finālā balvu iegūs viens pretendents, tāpēc aicinām ar savu balsi atbalstīt Sabiles MKTC atklāšanas nokļūšanu finālā  – balsot iespējams vienu reizi dienā, autorizējoties ar savu e-pastu vai sociālo mediju profilu. Balsojums norisinās līdz 1. oktobra pusnaktij.

Kultūra
17. septembris 2021

Tikšanās ar filmas „Bedre” režisori un producenti

26. septembrī pl. 17.30 kinoteātrī „Auseklis” pirms filmas „Bedre” seansa ikvienam būs iespēja satikt filmas veidotājus – režisori Daci Pūci un producenti Kristeli Pudāni – uzklausīt viņu stāstus par filmas tapšanu un apmierināt ziņkāri, uzdodot jautājumus.

Kultūra
15. septembris 2021

Dzejo Dzejas Dienās!

Dzejas dienu mēnesī Talsu Galvenā bibliotēka aicina ikvienu, kam dzeja sirdij tuva, piedalīties ekspress konkursā un uzrakstīt, iespējams, savu pirmo dzejoli.

Kultūra
10. septembris 2021

Top izmeklēšanas cienīga izstāde „Nenotveramais”

Talsu novada muzejā top izstāde par latviešu anarhistu Jāni Žākli, kas savas dzīves laikā savas identitātes mainījis vairākkārt un tā arī palicis nenotverams. Izstāde apmeklētāju rosinās līdzdarboties, domāt un risināt iespējamos izmeklēšanas gaitas pavedienus. Tikpat vērienīga cik pati izstāde, būs tās atklāšana 16. oktobrī.

Izglītība
9. septembris 2021

Bērnu un jauniešu nometnes šovasar Talsos un novadā

Lai nodrošinātu atbalstu bērnu un jauniešu nometņu organizēšanai, pavasara domes sēdē deputāti lēma par finansiālu atbalstu deviņām nometnēm. Savukārt maija beigās valdība atbalstīja 2,2 miljonu eiro piešķiršanu pašvaldībām nometņu organizēšanai, lai ar to palīdzību mazinātu Covid-19 izraisītās sekas skolēniem, ilgstoši mācoties attālinātā režīmā. Valsts finansējumu šim mērķim saņēma arī Talsu novada pašvaldība.

1 2 3 no 15