Ziņas

Kultūra
19. oktobris 2020

Nebijis gaismu un skaņu instalāciju uzvedums Strazdē

Šajā gadā Strazdes pagasta prioritāte ir Strazdes muižas apkārtnes labiekārtošana. Tas novedis pie kā skaista un nebijuša - gaismu un skaņu instalāciju performances 31. oktobrī pie bijušā Strazdes muižas zirgu staļļa mūriem.

Kultūra
17. oktobris 2020

Atklāj unikālu Talsu novada fotogrāmatu “Pa ceļam”

Talsu novada pašvaldība sadarbībā ar Talsu fotoklubu izdevusi novadu reprezentējošu fotogrāmatu “Pa ceļam”. Tās koncepts slēpjas novada ceļos un to stāstos, ko atklājuši 19 fotogrāfiju autori.  Fotogrāmata “Pa ceļam” ir unikāla, jo iemūžina Talsu novada administratīvās teritorijas ceļu tīklu vēl pirms gaidāmās administratīvi teritoriālās reformas – kā ir tagad, tā nebūs vairs nekad.

Kultūra
8. oktobris 2020

Atjaunots kinoteātra “Auseklis” vestibils

Kinoteātris “Auseklis”, jaunajai kino sezonai uzņemot apgriezienus, piedzīvojis pārvērtības. Ēkā ir atjaunots ieejas vestibils un ierīkota kases telpa, tā radot pievilcīgu vidi ikvienam apmeklētājam.

Kultūra
5. oktobris 2020

Talsos aizvadītas piesātinātas Mākslas dienas

3. oktobrī Talsu pilsēta un Talsu novada muzejs aicināja uz notikumiem bagātām Mākslas dienām. To laikā tika pasniegta Talsu novada pašvaldības Žaņa Sūniņa prēmija vizuālajā mākslā. Ja ierasti Mākslas dienas notiek pavasarī, tad šogad tās aizritēja rudens noskaņās - māksla piestāv visiem gadalaikiem.

Kultūra
17. septembris 2020

Pasniedz Aleksandra Pelēča literāro prēmiju

16. septembrī Talsu novada pašvaldība pasniedza dzejnieka, rakstnieka un Triju Zvaigžņu ordeņa kavaliera Aleksandra Pelēča vārdā iedibināto literāro prēmiju. Tā nonāca grāmatas “Laiku nospiedumi. Ilgoņa Bērsona dzīve dienasgrāmatās, vēstulēs, atmiņās un attēlos” sastādītājas Madaras Eversones rokās.

Kultūra
15. septembris 2020

Atklāj piemiņas plāksni dzejniekam, rakstniekam un Triju Zvaigžņu ordeņa kavalierim Aleksandram Pelēcim

15. septembrī pie vienīgās mājas Dzirnavu ielā Talsos atklāta piemiņas plāksne dzejniekam, rakstniekam un Triju Zvaigžņu ordeņa kavalierim Aleksandram Pelēcim. Šogad rit A. Pelēča simtā gadskārta, un arī šogad Talsos viņu atceras un piemin.

1 2 3 no 7