Ziņas

Kultūra
17. septembris 2020

Pasniedz Aleksandra Pelēča literāro prēmiju

16. septembrī Talsu novada pašvaldība pasniedza dzejnieka, rakstnieka un Triju Zvaigžņu ordeņa kavaliera Aleksandra Pelēča vārdā iedibināto literāro prēmiju. Tā nonāca grāmatas “Laiku nospiedumi. Ilgoņa Bērsona dzīve dienasgrāmatās, vēstulēs, atmiņās un attēlos” sastādītājas Madaras Eversones rokās.

Kultūra
15. septembris 2020

Atklāj piemiņas plāksni dzejniekam, rakstniekam un Triju Zvaigžņu ordeņa kavalierim Aleksandram Pelēcim

15. septembrī pie vienīgās mājas Dzirnavu ielā Talsos atklāta piemiņas plāksne dzejniekam, rakstniekam un Triju Zvaigžņu ordeņa kavalierim Aleksandram Pelēcim. Šogad rit A. Pelēča simtā gadskārta, un arī šogad Talsos viņu atceras un piemin.

Kultūra
27. augusts 2020

Zināms Aleksandra Pelēča literārās prēmijas ieguvējs

Ik gadu Talsu novadā tiek godināts dzejnieks un rakstnieks, Triju Zvaigžņu ordeņa kavalieris Aleksandrs Pelēcis. Viņa vārdā nosaukta Talsu novada literārā prēmija, ko kopš 2000. gada piešķir autoriem, kuri veltījuši savu darbu Talsu puses literatūrzinātnes, vēstures pētniecībai un publicistikai. Jo īpaši šogad, kad svinam Aleksandra Pelēča simtgadi.

Kultūra
18. augusts 2020

Nodibinājums deju kolektīvs “Draudzība” īstenojis projektu, iesaistot Lībagu sākumskolas deju kolektīvu “Dzītariņš”

Nodibinājums deju kolektīvs “Draudzība” īstenoja projektu, kurā iesaistījās arī Lībagu sākumskolas deju kolektīvs “Dzītariņš”. Tas bija veiksmīgs sadarbības veids, kā nodrošināt paaudžu sadarbību un nodot senioru deju kolektīva pieredzi bērnu deju kolektīvam.

Kultūra
13. augusts 2020

Satiksmes ierobežojumi Dižmāras gadatirgus laikā

Satiksmes ierobežojumi Talsos, 14. un 15. augustā saistībā ar Dižmāras gadatirgus norisi.

Sabiedrības līdzdalība
5. augusts 2020

Aicina iesniegt pieteikumus kultūras un tūrisma projektu konkursam

Talsu novada pašvaldība izsludinājusi kultūras un tūrisma projektu konkursa trešo kārtu. Pieteikumus var iesniegt līdz 31. augustam.

1 2 3 no 6