Ziņas

Sports
20. jūnijs 2022

Noskaidroti labākie „Pļavu kausa 2022” 2. posmā

Savukārt 10. jūlijā Laucienes pagasta Pļavu ezera sporta un atpūtas bāzē norisināsies „Pļavu kausa 2022” 3. posms pludmales volejbolā.

Sports
14. jūnijs 2022

Noskaidroti uzvarētāji „Pļavu Kausa” 1. posmā

Visas vasaras garumā plānots aizvadīt 6 posmus, kur katrs dalībnieks tiks vērtēts individuāli savā grupā. Sacensības iesākās ar apakšējo piespēļu konkursu, kur meistarīgākie dalībnieki bija Līva Eglīte un Ernests Salcevičs.

Sports
6. jūnijs 2022

Laucienes pagastā atklāta vasaras sportiskā sezona

4. jūnijā Pļavu sporta un atpūtas bāzē pēc 2 gadu pārtraukuma notika vasaras sezonas atklāšanas sacensības, kur dalībnieki varēja piedalīties volejbolā 4x4, basketbola metienos, loka šaušanā un petankā. Uz sacensībām dalībnieki ieradās no visdažādākajām Talsu novada vietām, kā arī blakus novadiem.

Sports
23. maijs 2022

Ceļojošais Pļavu muižas kauss mājvietu radis Ķūļciemā

Sacensībās piedalījās 15 spēlētāji, tajā skaitā divas sievietes. 1. vietu un kausu uz Ķūļciemu aizveda Mihails Kedešs, 2. vietā – Andis Vītols, 3. vietā – Guntis Rozenšteins.

Sports
5. maijs 2022

Veiklākie 1.-7. klašu skolēni iegūst medaļas sacensībās Pļavmuižas saieta namā

4. maijā uz sacensībām Pļavmuižas saieta namā ieradās skolēni no Talsiem, Laucienes un Pļavām. Katra sporta veida pirmo trīs vietu ieguvēji saņēma saldas balvas, bet sacensību kopvērtējuma pirmās trīs vietas tika pie medaļām. Zelta medaļu saņēma Kate Balode, sudraba – Renārs Eglītis, bet bronzas – Aleksis Šuršins.

Novadā
14. aprīlis 2022

Digitālo rīku apgūšana – spēja pielāgoties pārmaiņām

Dina Bērziņa ir viena no digitālajām līderēm, Pļavmuižas saieta nama vadītāja, kura ikdienā rūpējas par kultūras dzīves nodrošināšanu Laucienes pagasta Pļavu ciema iedzīvotājiem. Viņu misija ir palīdzēt ikvienam sabiedrības pārstāvim apgūt digitālās prasmes un e-risinājumu izmantošanu, gan pastāstot par tiem, gan praktiski apmācot cilvēkus.

1 2