Ziņas

Mērsrags
25. maijs 2022

Nordplus projektos Mērsraga vidusskolēni sadarbojas ar Dānijas un Fēru salu jauniešiem

Mērsraga vidusskolā īstenoti 2 Nordplus projekti, viens ar Hvalso skolēniem no Dānijas un otrs ar Fēru Salu jauniešiem.

Veselība
19. maijs 2022

Mērsragā būs iespēja apmeklēt mobilās diagnostikas centru

6. jūnijā no plkst. 10.00 līdz plkst. 17.00 Mērsragā, Lielajā ielā 25, pie kultūras nama būs iespēja apmeklēt mobilās diagnostikas centru.

Novadā
10. maijs 2022

Jaunas prasības piekrastes zvejniekiem, kuri zvejo pašpatēriņam

Piekrastes zvejniekiem, kuri zvejo pašpatēriņam, prasība attiecībā uz piekrastes zvejas žurnālu datu reģistrēšanu, izmantojot Zemkopības ministrijas pārziņā esošo valsts informācijas sistēmu „Latvijas zivsaimniecības integrētā kontroles un informācijas sistēma” (turpmāk – LZIKIS) būs obligāta ar 2023. gada 1. janvāri.

Mērsrags
3. maijs 2022

Mērsragā tiks stādīts Ernsta Glika ozols

Atzīmējot reformācijas piecsimtgadi Latvijā un Latvijas Evaņģēliski luteriskās baznīcas (LELB) simto dzimšanas dienu, 2022. gadā dažādās Latvijas vietās sāks stādīt ozolus, kas izaudzēti no Johana Ernsta Glika pirms vairāk nekā 300 gadiem Alūksnē stādīto ozolu zīlēm. Mērsragā ozola stādīšana notiks 8. maijā plkst. 12.30 pie skolas.

Mērsrags
8. aprīlis 2022

Mērsraga skolotājas devušās pieredzes apmaiņā Nordplus projektu ietvaros

Skolēnu pavasara brīvlaikā, 13.–17. martā, mēs, trīs Mērsraga vidusskolas skolotājas – Iveta Balode, Sintija Freimane-Grīnberga un Ilze Mosa –, devāmies uz Dānijas Lejres komūnu, lai kopā ar vēl trijiem Fēru salu kolēģiem labāk iepazītu projektu darbu metodi un uz skolēnu mācīšanās prasmju attīstīšanu orientētu pedagoģisko pieeju, kas Dānijā ir ieviesta jau senāk.

1 2 3