Ziņas

Novadā
30. novembris 2021

Šodien notiks Talsu novada domes ārkārtas sēde

30. novembrī 15.00 notiks Talsu novada domes ārkārtas sēde. Tajā tiks skatīti trīs darba kārtības jautājumi, viens no tiem būs par Kolkas pagasta pārvaldes vadītāja iecelšanu amatā.

Vīruss "Covid-19"
29. novembris 2021

Pašvaldībā no amata pienākumu veikšanas atstādināti 74 darbinieki

Valsts un pašvaldību iestādēs un to kapitālsabiedrībās strādājošajiem līdz 15. novembrim bija jāuzsāk vakcinācijas process. No 15. decembra darba pienākumus klātienē vai attālināti varēs veikt tikai tās personas, kuras varēs uzrādīt derīgu Covid-19 sertifikātu.

Novadā
26. novembris 2021

Apstiprina izmaiņas Talsu novada pašvaldības institūciju amatpersonu un darbinieku atlīdzības nolikumā

25. novembra Talsu novada domes sēdē tika apstiprinātas izmaiņas Talsu novada pašvaldības institūciju amatpersonu un darbinieku atlīdzības nolikumā, kas stāsies spēkā no nākamā gada janvāra. Tās ieviestas, lai pakāpeniski sakārtotu pašvaldībā strādājošo darbinieku atlīdzības un novērtēšanas kārtību.

Uzņēmējdarbība
26. novembris 2021

Izsludināta Leader projektu konkursa 9. kārta uzņēmējdarbības atbalstam

Projektus varēs iesniegt laikā no š.g. 16. decembra līdz 2022. gada 16. janvārim. Projektus var iesniegt jauni un esoši uzņēmēji, kā arī privātpersonas.

Novadā
25. novembris 2021

Izstrādās jaunu Talsu novada ģerboni

No 1. jūlija Talsu novada pašvaldība oficiālajos dokumentos izmanto mazo valsts ģerboni. Lai radītu jaunā novada iedzīvotājus vienojošu simbolu, Talsu novada domes deputāti nolēma uzsākt jauna Talsu novada ģerboņa izstrādi. Tā neietekmēs jau apstiprinātos pilsētu un pagastu ģerboņus: tie ir spēkā esoši un netiks mainīti.

Novadā
25. novembris 2021

Nākamajā gadā varēs piesaistīt vairāk līdzekļu jauniešu iniciatīvu projektiem

Līdz šim Talsu novada jauniešu iniciatīvu projektu konkursā kopējais pieejamais finansējums bija 3000 eiro un viena projekta atbalsts: līdz 500 eiro. Savukārt tagad, veicot izmaiņas konkursa nolikumā, kopējā summa palielināta līdz 4800 eiro, palielinot arī viena projekta iespējamo finansējumu līdz 600 eiro.

1 2 3 no 107