Ziņas

Novadā
21. septembris 2020

Talsu novadā aizvadīta īpaša Pasaules talka

19. septembrī Talsu novadā tika atzīmēta Pasaules talka. Tās laikā Valdemārpilī tapa pirmais Laimes koku parks Latvijā, bet Talsu pilsētā uzplauka ābeļziedu stars.

Novadā
21. septembris 2020

Aptaujā noskaidro iedzīvotāju viedokli par spēļu zālēm

Talsu novada pašvaldība no 23. jūlija līdz 7. augustam elektroniskajā vidē rīkoja aptauju par azartspēlēm un azartspēļu organizēšanas vietām Talsu novadā. Aptauja veikta, lai pašvaldība noskaidrotu iedzīvotāju attieksmi pret azartspēļu vietām.

Novadā
21. septembris 2020

Šonedēļ notiks Talsu novada domes sēde

Talsu novada domes sēde notiks 24. septembrī plkst. 10.00.

Novadā
21. septembris 2020

Aicina informēt par Spānijas kailgliemežiem

Dabas aizsardzības pārvalde aicina iedzīvotājus turpināt ziņot par jauniem Spānijas kailgliemežu atradņu gadījumiem.

Novadā
17. septembris 2020

Publiskots Valsts kontroles revīzijas gala ziņojums par Talsu novada pašvaldības kapitālsabiedrību pārvaldību un to darbību

2019. gada septembrī Valsts kontrole (VK) uzsāka revīziju Talsu novadā, lai noskaidrotu, vai Talsu novada pašvaldība pārvalda kapitālsabiedrības, sekojot tiesiskuma un labākās prakses principiem. Šodien revīzijas ziņojums ir publiskots, un iedzīvotāji 18.00 ir gaidīti uz tikšanos ar VK pārstāvjiem un domes un pašvaldības vadību Talsu tautas namā.

Novadā
17. septembris 2020

Jaunieši var pieteikties dalībai projektā “PROTI un DARI!”

Jaunatnes starptautisko programmu aģentūra un Talsu novada pašvaldība aicina jauniešus iesaistīties projektā “PROTI un DARI!”. Tā mērķis ir attīstīt jauniešu prasmes un veicināt viņu iesaisti izglītībā, tai skaitā aroda apguvē pie amata meistara, nodarbinātībā, kā arī nevalstisko organizāciju vai jauniešu centru darbībā.

1 2 3 no 31