Ziņas

Novadā
19. oktobris 2020

Iepazīst projekta ieceri Stendē dabā

19. oktobrī Stendes pilsētas pārvaldē tikās Talsu novada pašvaldības vadība, Talsu novada domes deputāti un vietējie uzņēmēji. Tikšanās laikā varēja iepazīties ar plānotā projekta "Stacijas un Dumpīšu ielas posma izbūve Stendē rūpnieciskās teritorijas darbības nodrošināšanai" ieviešanas un izstrādes ieceri un aplūkot tā realizācijas vietu dabā.

Novadā
15. oktobris 2020

VARAM ministrs Juris Pūce apmeklējis poligonu “Janvāri”

14. oktobrī vizītē Vides aizsardzības un reģionālās attīstības ministrs Juris Pūce apmeklēja SIA “Atkritumu apsaimniekošanas sabiedrība “Piejūra”” cieto sadzīves atkritumu poligonu “Janvāri”, kurā piedalījās arī SIA “AAS “Piejūra”” kapitāldaļu turētāji.

Novadā
14. oktobris 2020

VUGD atgādina par rīcību, ja transportlīdzeklī izceļas ugunsgrēks

Šī gada astoņos mēnešos Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienesta (VUGD) ugunsdzēsēji glābēji jau dzēsuši vairāk nekā 300 ugunsgrēkus transportlīdzekļos un tajos cietuši deviņi, bet gājuši bojā trīs cilvēki. VUGD atgādina, kā rīkoties situācijās, kad deg transportlīdzeklis.

Novadā
14. oktobris 2020

Iesaisties akcijā “Dari digitāli – Tavs jaunais dzīvesveids!”

No 19. oktobra līdz 25. oktobrim Talsu novada pašvaldība iesaistās Vides aizsardzības un reģionālās attīstības ministrijas rīkotajā akcijā “Darīt digitāli – Tavs jaunais dzīvesveids!”

Novadā
14. oktobris 2020

Elgas Milleres piemiņai

2020. gada 10. oktobrī mūžībā devusies līdzcilvēku cienīta un mīlēta skolotāja, ilggadēja Strazdes pamatskolas direktore Elga Millere (08.01.1933. – 10.10.2020.), kas ar savu darba tikumu un nerimstošo rosību atstājusi paliekošas vērtības gan izglītībā, gan novadpētniecībā.

Novadā
13. oktobris 2020

SIA “AAS “Piejūra”” poligonā “Janvāri” viesosies VARAM ministrs Juris Pūce

Rīt, 14. oktobrī, SIA “AAS “Piejūra”” poligonā “Janvāri” viesosies VARAM ministrs Juris Pūce, lai iepazītos klātienē ar poligona darbību un pārrunātu nozares aktualitātes.

1 2 3 no 35