Ziņas

Novadā
24. marts 2023

Talsu novadu dabā apsekos Latvijas Ģeotelpiskās informācijas aģentūra

No aprīļa līdz decembrim tiks veikta Talsu novada teritorijas apsekošana dabā, lai sagatavotu topogrāfiskās kartes. Nekustamā īpašuma īpašnieks, tiesiskais valdītājs vai lietotājs nedrīkst ierobežot ģeodēziskos un kartogrāfiskos darbus savā īpašumā esošajā vai pārvaldāmajā teritorijā. Ja rodas šaubas par personu godaprātu, aicinām lūgt uzrādīt aģentūras darbinieku darba apliecības.

Novadā
22. marts 2023

Piesaistīts finansējums LED gaismekļu uzstādīšanai

Projekta pieteikumu „Siltumnīcefekta gāzu emisiju samazināšana Talsu novada pašvaldības publisko teritoriju apgaismojuma infrastruktūrā” 21. martā apstiprinājis SIA „Vides investīciju fonds”, tādējādi nodrošinot finansējuma piesaisti 50% apmērā no kopējām projekta izmaksām. 681 gaismekli uzstādīs Talsos, Valdemārpilī – 81, Dundagā – 259, bet Virbu pagastā – 143 gaismekļus.

Novadā
22. marts 2023

Komunistiskā genocīda upuru piemiņas dienas pasākumi Talsu novadā

Atceroties 1949. gada 25. marta Baltijas valstu iedzīvotāju izsūtīšanu, aicinām ikvienu piedalīties Komunistiskā genocīda upuru piemiņas dienas pasākumos! Aicinām godināt izsūtīto piemiņu ar ziediem un svecītēm.

Sociālā aizsardzība
22. marts 2023

Talsu novada Sociālā dienesta atvērto durvju diena

Lai uzrunātu un iedrošinātu Talsu novada iedzīvotājus vērsties Sociālajā dienestā, Talsu novada Sociālais dienests 28. martā no plkst. 16.00 līdz plkst. 18.00, Talsu, Rojas, Dundagas, Mērsraga, Sabiles, Stendes, Ģibuļu, Valdemārpils, Lauciene, Lībagu un Laidzes pieņemšanas punktos rīko un organizē Atvērto durvju dienu.

Novadā
22. marts 2023

Izmaiņas Talsu novada pašvaldības administrācijas darba laikā

No šī gada 3. aprīļa stājas spēkā darba laika izmaiņas Talsu novada pašvaldības Centrālās administrācija un Valsts un pašvaldību vienotajos klientu apkalpošanas centros Mērsraga, Rojas, Dundagas pagastu pārvaldēs.

Kultūra
22. marts 2023

Norisināsies nemateriālā kultūras mantojuma saglabāšanas pasākums „Satiec savu meistaru!”

Talsu novadā norisināsies nemateriālā kultūras mantojuma „Satiec savu meistaru!” pasākums, kas ir ir 2009. gadā aizsāktās Tradicionālo prasmju skolas turpinājums, un 2023. gadā pasākums notiks jau piecpadsmito reizi. Piedāvājam iepazīties ar „Satiec savu meistaru” pasākumiem Talsu novadā.

1 2 3 no 229