Novadā

Talsu novadā ir jūtamas rudens vēsmas, tāpēc drīz iedzīvotāji uzsāks koku lapu savākšanu. Atgādinām, ka koku lapu dedzināšana ciemu un pilsētu teritorijās nav ieteicama potenciālās bīstamības un sadūmojuma dēļ.

Talsu pilsētas, Sabiles pilsētas un Abavas, Dundagas, Rojas, Ķūļciema, Balgales, Laucienes, Kolkas, Ģibuļu, Valdgales, Mērsraga, Laidzes un Vandzenes pagasta pārvaldes arī šogad iedzīvotājiem nodrošinās bezmaksas bioloģiskajiem atkritumiem paredzētos marķētos maisus koku lapu nodošanai atkritumu poligonā.

Šis pakalpojums ir pieejams privātmāju iedzīvotājiem, kuriem ir noslēgts līgums ar SIA „AAS „Piejūra””. No 30. septembra maisus ir iespējams saņemt pilsētu un pagastu pārvaldēs, sazinoties ar pilsētas vai pagasta pārvaldes vadītāju.

Talsu pilsētas iedzīvotāji maisus varēs saņemt 30. septembrī, 5., 7., 12., 14. oktobrī no 10.00 līdz 14.00 Talsu novada pašvaldībā, Kareivju ielā 7, 2. korpusā 317. kabinetā. Kontaktpersonas: Ieva Krotova (tālrunis +371 26651348), Aija Svarinska (tālrunis +371 20218909).

Pilnie maisi jānovieto blakus esošajiem sadzīves atkritumu konteineriem, jo bioloģisko atkritumu maisu izvešana tiek organizēta reizē ar sadzīves atkritumu konteineru izvešanu.

Ieva Krotova,
Īpašumu un vides aizsardzības nodaļas Īpašumu pārvaldības daļas vides speciāliste