Ziņas

Pilsētās un pagastos
22. janvāris 2021

Valdemārpils vidusskolas audzēkņi iepriecina ar godalgoto vietu konkursā “Apgūsti prasmes ar Bosch”

Godalgotā vieta papildus darba novērtējumam devusi arī iespēju papildināt skolas darbnīcu ar elektroinstrumentiem 800 eiro vērtībā.

Pilsētās un pagastos
20. janvāris 2021

Sākusies ziemas sezona un ietvju tīrīšana no sniega

Tā kā ziema šogad lutina ar bagātīgu sniega segu, rodas arī vairāk darba, jo neattīrītas ielas un laukumi sagādā neērtības kā gājējiem, tā autovadītājiem. Talsu novada pašvaldība jau informējusi, ka pēc iepirkumu konkursa rezultātiem Talsu pilsētas gājēju ietvju, veloceliņu, skvēru un citu pašvaldības teritoriju uzturēšanu un uzkopšanu nodrošina SIA “Hagberg”.

Pilsētās un pagastos
16. janvāris 2021

Uzdevumi ģimenēm par un ap Talsiem

Dienu pirms Talsu vārda dienas aicinām ģimeni pavadīt laiku kopā, spēlējot spēles. Esam sagatavojuši uzdevumus, kuru pildīšanā mazie un lielie var apkopot spēkus. Pēc uzdevumu pildīšanas rosinām iet laukā un izbaudīt Visit Talsi sagatavoto ceļvedi brīvdienu pastaigai.

Pilsētās un pagastos
15. janvāris 2021

Līgas Bergmanes veltījums savai pilsētai “Baltie Talsi”

Talsu vārda dienai par godu Talsu Valsts ģimnāzijas 5.a klases skolniece sacerējusi darbu par savu pilsētu - Talsiem. Paldies Līgai par tik baltiem vārdiem un darbiem!

Pilsētās un pagastos
15. janvāris 2021

Šodien Talsi rīmē

Dažiem daba dāvājusi talantu dziedāt, citam izpausties mākslā, bet ir tādi, kuriem daba ir devusi ar vārda spēku paust domas, jūtas, emocijas un ar tām uzrunāt citus, paverot durvis uz radošās iztēles pasauli. Šodien talsenieki aicināti radīt savas rīmes pilsētai.

Pilsētās un pagastos
14. janvāris 2021

Izveidots Talsu pilsētas virtuālais foto albums

Svētku nedēļā, kad tiek atzīmēta Talsu vārda diena, ir izveidots jauns virtuālais albums. Tajā apkopotas talsenieku iesūtītās mīļākās Talsu ainavas. 61 konkursa dalībnieks iesniedza vairāk nekā 200 fotogrāfiju.

1 2 3 no 35