Ziņas

Pilsētās un pagastos
21. oktobris 2021

Elektrotīkla remonta dēļ 22. oktobrī nedarbosies luksofors Talsos

22. oktobrī no 9.20 līdz 15.20  nedarbosies luksofors Saules, K. Mīlenbaha un V. Ruģēna ielu krustojumā Talsos, jo a/s „Sadales tīkls” veiks nepieciešamo elektrotīkla remontu un modernizāciju. Satiksmes dalībnieki aicināti vadīties pēc ceļazīmēm. Atvainojamies par sagādātajām neērtībām!

Pilsētās un pagastos
20. oktobris 2021

Šodien labo ielu apgaismojumu Talsos

20. oktobrī vairākās Talsu pilsētas ielās tiks labots apgaismojums. Apgaismojums tiks labots Saules, Fabrikas un Mālu ielas apkārtnē. Remontdarbu laika apgaismojums var būt ieslēgts arī dienas gaišajā laikā.

Pilsētās un pagastos
13. oktobris 2021

Ar Eiropas fondu atbalstu izbūvēts strītbola laukums Vandzenē

Jaunais strītbola laukums atrodas blakus esošajiem futbola un pludmales volejbola laukumiem. Šovasar noritēja sporta laukuma un tā pievedceļa būvniecība, kam piesaistīts Eiropas Lauksaimniecības fonda lauku attīstībai (ELFLA) atbalsts un pašvaldības līdzfinansējums.

Pilsētās un pagastos
12. oktobris 2021

Šodien Talsos labos apgaismojumu

12. oktobrī vairākās Talsu pilsētas ielās tiks labots apgaismojums. Šajos ielu posmos iespējama apgaismojuma degšana arī diennakts gaišajā laikā. Apgaismojums tiks labots Fabrikas, Brīvības, Raiņa, Rūpniecības, A. Lerha-Puškaiša, Ezera un Lielajā ielā.

Pilsētās un pagastos
4. oktobris 2021

Uzlabota satiksmes organizācija Talsos

K. Mīlenbaha, Saules un V. Ruģēna ielu Talsos krustojumā esošie luksofori satiksmes dalībnieku ērtībai tagad darbojas automatizēti. Ceļu satiksmes dalībniekiem nodrošināta ērta satiksmes organizācija, kas pielāgota transporta kustības plūsmai un intensitātei.

Pilsētās un pagastos
24. septembris 2021

Papildinās Talsu Galvenās bibliotēkas labiekārtojumu

Aizvadītā gada beigās tika pabeigta Talsu Galvenās bibliotēkas apkārtnes 1. labiekārtošanas kārta. Tagad paredzēts to papildināt ar labiekārtojuma elementiem, kas uzlabos vides drošību un palielinās izpratni par atpūtas zonas izmantošanas iespējām.

1 2 3 no 52