Ziņas

Pilsētās un pagastos
22. oktobris 2020

Satiksmes ierobežojumi Rīgas un Miera ielās Talsos

SIA “Talce” informē, ka no 27. līdz 30. oktobrim sāksies Rīgas ielas asfaltbetona virskārtas izbūves darbi. Vienlaicīgi tie notiks pa vienu braukšanas joslu. Transporta satiksme tiks regulēta ar satiksmes regulētājiem un papildus ceļa zīmēm.

Novadā
19. oktobris 2020

Iepazīst projekta ieceri Stendē dabā

19. oktobrī Stendes pilsētas pārvaldē tikās Talsu novada pašvaldības vadība, Talsu novada domes deputāti un vietējie uzņēmēji. Tikšanās laikā varēja iepazīties ar plānotā projekta "Stacijas un Dumpīšu ielas posma izbūve Stendē rūpnieciskās teritorijas darbības nodrošināšanai" ieviešanas un izstrādes ieceri un aplūkot tā realizācijas vietu dabā.

Pilsētās un pagastos
19. oktobris 2020

Talsu novadā īsteno projektu “Meža dienas 2020”

Talsu novadā projekts “Meža dienas 2020” īstenots trijās pagastu pārvaldēs – Vandzenē, Īvē un Strazdē.

Pilsētās un pagastos
17. oktobris 2020

Notiek Laidzes ezera krastmalas labiekārtošana

Talsu novada pašvaldība Laidzes pagasta teritorijā īsteno projektu “Laidzes ezera krastmalas labiekārtošana”, labiekārtojot Laidzes ezera krastmalu, uzlabojot vides pieejamību un veicinot atpūtas iespēju dažādību visu vecumu iedzīvotājiem.

Pilsētās un pagastos
15. oktobris 2020

Top jaunas pirmskolas izglītības iestādes “Zīlīte” būvprojekts

Talsu novada pašvaldība turpina jaunās pirmsskolas izglītības iestādes “Zīlīte” būvprojekta izstrādi Vandzenes pagastā, Talsu novadā. Jaunais būvprojekts paredz, ka tādējādi tiktu nodrošinātas telpas 86 audzēkņiem vecumā no 1,5 līdz 7 gadiem.

Pilsētās un pagastos
15. oktobris 2020

Talsos neparasti zied rudens

Lai iepriecinātu Talsu iedzīvotājus un viesus, šoruden pilsēta ir izrotāta ar rudens augiem – ar dažādu krāsu un šķirņu dekoratīvajiem kāpostiem, krizantēmām un viršiem, kopskaitā ap 1980 augiem.

1 2 3 no 26