Ziņas

Pilsētās un pagastos
14. maijs 2021

No 17. maija paredzēti ierobežojumi gājējiem būvdarbu dēļ Dundagas ielā

Iedzīvotājiem darbu veikšanas laikā tiks slēgta gājēju pāreja pār Dundagas ielu un daļēji slēgtas gājēju pārejas pār Raiņa ielu pie rotācijas apļa. Gājēju kustība rotācijas aplī tiks organizēta pa Rīgas ielas gājēju pāreju.

Pilsētās un pagastos
13. maijs 2021

Piešķir papildu finansējumu Talsu Valsts ģimnāzijas pārbūvei

Skolas pārbūvē pieauguši gan izpildes termiņi, gan arī izmaksas, tomēr, ja neradīsies papildu šķēršļi, tad septembrī skolēni varēs sākt mācības atjaunotajās telpās.

Pilsētās un pagastos
11. maijs 2021

Uzsākta ūdens piegādes sūkņu un cauruļvadu izbūve automātiskai laistīšanas sistēmai dabīgā zāliena futbola laukumam

Uzsākta ūdens piegādes sūkņu un cauruļvadu izbūve automātiskai laistīšanas sistēmai dabīgā zāliena futbola laukumam. Talsu novada pašvaldība šajos darbos iegulda 7341,87 eiro, lai ūdens piegāde tiktu nodrošināta līdz dabīgā zāliena futbola laukumam.

Pilsētās un pagastos
6. maijs 2021

Sabiles mākslas, kultūras un tūrisma centra ārtelpas atklāšana

2021. gada pavasaris sevi koši pieteica 30. aprīļa pēcpusdienā Sabilē: pilsētas laukuma bruģis, kas pēc dzīvas rosības ilgojās jau kopš tā atklāšanas, sagaidīja dimdam lielus un mazus soļus. Pilsētas laukuma plašums un reljefs ļauj tajā notikt dažāda satura nodarbībām arī valstī noteikto ierobežojumu apstākļos.

Pilsētās un pagastos
5. maijs 2021

Rīgas ielas asfaltēšana pārcelta uz 10. maiju

Asfaltēšana uz 10. maiju atkārtoti pārcelta laikapstākļu dēļ. Rīgas ielas pārbūves ietvaros, 10. maijā asfaltēšanas dēļ plānots slēgt Rīgas ielas posmu no rotācijas apļa Raiņa ielā līdz iebrauktuvei uz garāžām.

Pilsētās un pagastos
30. aprīlis 2021

Talsu bruncis pieejams ikvienam

Talsu bruncis ir Talsu pilsētas un talsenieku personības kods. Tas piestāv ikvienam un iederas it visur. Tas ir tik krāsains un spilgts kā pati dzīve. Talsu brunci brīvi un ar lepnumu nēsāt var ikviens, kam Talsi sirdī. No šodienas ikviens var apmeklēt tīmekļvietni www.talsubruncis.lv un lejupielādēt savā datorā Talsu brunci.

1 2 3 no 39